www.sudzibas.lv TV Play Krāpšana.. Un slikts klientu serviss

TVPlay - Krāpšana.. Un slikts klientu serviss

Draugi.. Esmu Viasat klients vairāk kā 10 gadi.. Ja jums ir iespēja nebūt viasat vai tvplay klientam tad izmantojat to.. Es dzīvoju 40 gadus uz šīs zemes.. Tādu absurdu kads ir klientu apkalpošanas centrs viasat vai tagad tvplay.. Sakarā ar savu darbību mainīju dzīvesvietu.. Nacās lauzt ligumu.. Viasat klientu centrā veicu visas darbības līguma pārtraukšanai... Ar to diemžēl nebeidzās.. Pēc menesa saka nākt jauni aprekini bez pamatojuma.. Un katru menesi viņi pacel astronomiskas summas.. Centos sazināties.. Ha.. 4 dienu laikas apkalpošanas serviss necel klausuli... Es loti ceru ka viasat.. Vai tagad tvplay administrācija nesīs atbildību pat krāpniecību..

Vi

Ma macbeton 16.10.2018

Ja tu bez tā deģenerātora nevari dzīvot tad esi pelnijusi ka appis.
Ja tev nav radu/draugu lokā ne1 kas var sarakstīt flashkās filmas un seriālus - padomā vai nevajag mainīt.

Vi Vilkaun 10.11.2018

Neiet runa par fleshkaam..iet runapa par konkreetu zagshanu..un attieksmi pret klientu..jo tomer tiek maksaata nauda gadu desmitiem.tiek noslegts ligums un maksaju par to.. Es lauzu ligumu jo televizija nav vajadziga..tapat tiek nepamatoti veikti aprekini..kaut arii netiek sniegts pakalpojums