Tv play home - Bezkauņas

+371 2 0044464 šis tel nr tv play home vārdā man zvana jau kura reizi. 1. Reizi zvanīja un nerunāja 19 sekundes, līdz man apnika gaidīt atbildi. Tad es zvanus atspiedu nost, jo nevēlējos celt. Tad mani atkal sazvana un stādās priekšā kā šis uzņēmums. Uz jautājumu kur ņēma manu tel nr, atbild-nejauši ģenerēts. Uz jautājumu vai tā drīkst darīt-kāpēc gan nē? Paldies, ka traucējat mani jau kura vakaru ar saviem zvaniem. Neesmu devusi jums savu piekrišanu sazināties ar mani, neesat privātpersona. Ļoti nekaunīgs uzņēmums.

24.05.2019

Ll

St Storm32 17.05.2019
Slikts serviss

Nevar aplūkot visus seriālus, šovi un raidījumu sadaļā tiek parādītas VISU RAIDĪJUMU SĒRIJAS NEVIS PAŠI RAIDĪJUMI!

Tu Turkey901 24.05.2019

Tas nav vienīgais šāda veida komersants un operatori ir nelaimīgākie cilvēki pasaulē - katru dienu neskaitāmas reizes sūtīti visos iespējamajos virzienos!

Li Linda o 26.06.2019
Neiet seriālu epizodes!!!

Mana meita citreiz grib paskatīties vecās Ugunsgreka epizodes! Bet uzspiežot sēriju, ir melns ekrāns un viss! Pat nav play taustiņš kuru nospiest! Kapec tā, kopš tvplay lapa tika atjaunota,vispār neko nevar paskatīties!