TV Play - Bojājums

Esmu vienkarsi šokā par pašreizējo tvplay home. Ka viasat klients esmu jau vairāk ka 10 gadi bet šādu problēmu nebija. Kops mainījās nosaukums un ari tur ka saprotu tie radītāji tā neesmu tā īsti televīziju redzējusi. Visu laiku kaut kādas problēmas un viņus sazvanit ir vienk. Neiespējami. Kad jau sazvani tad neko lādzīgu jau nepaskaidro liek mainit ta galviņas tā dekoderus bet rezultāta nau. Beigas vel jāsauc meistars par ko pašam jāmaksā. Kas ta par lietu jāmaksā jau treso men. Par to ka nau bet atļaujas vel atsūtīt sms ar tekstu ja nesamaksāsiet tad atslēgs signālu! Smiekli nāk kādu signālu tā kura jau tāpat nau? Vai kāds beidzot varētu šo bezkauņu kantori pārbaudit?

18.07.2019

Kompānijas vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām! TVPlay Home ir par godprātīgu darbību un pakalpojumu nodrošināšanu.
Lūdzam rakstīt uz e-pastu [email protected], lai varētu Jūsu situāciju izskatīt individuāli un rast piemērotāko risinājumu, kas abām pusēm būs piemērota.