Tukuma usg grutniecem - Neciena

Labdien tauta! Gribēju izteikties par tukuma slimnīcas gruntniecību usg. Personāls vienkārši drausmīgs ka vispār administrācija var tādas darbinieces pieņem lai strāda ar grutniecem bērni mūsu nākotne. Bet tāda attieksme valsts maksa par ko šādam personālam kas neievero laiku un tik rupja attieksme kad ko nezini. Par laiku tu esi ista laika pat 10 minūtes atrāk bet tev aizraida prom un saka lai iet velreiz pie ginekologu un nekle nakoso nosutijumu. Diez vai vinjam par katru minuti ko vicina kajas taoat sežot kabineta un nepiecelot savu pēcpusi
lai paskatītos vai kada pacienta nav aiz durvim gruti. Bet kerkt un kliegt mak. Kur iet valsts nauda kauns tādam personālam algi mazāku vajadzētu maksat neka Latvijas sētniekiem.

Tadam vaig runat vadibai

veesaa007 27.04.2017

Kevin, vai tu biji pie ginekologa? p.s. jā, bērni ir mūsu nākotne. Izglītoti bērni ir mūsu nākotne.Tāpēc, Kevin, pirms bērnam palīdzēsi pildīt mājasdarbus, atkārto (iemācies) gramatiku.

T tipu tapu 27.04.2017

Cik noprotu teksts ir tulkots googlē, tūlīt pat aizskrien un nolamā googli :D

veesaa007 27.04.2017

KEVIN vietā ierakstam tipu tapu

T tipu tapu 27.04.2017

Ar manu gramatiku viss ir kārtībā, bet ar ar tevi gan ir lielas problēmas :) Laikam esi sterila ,ja tā kasies ar māmiņām un grūtniecēm .

K [email protected] 27.04.2017

Neesi grutniece. Nekomente ja tev usg apmeklejuma laika izraditu necienu. Kad uzdotu sikako jautajumu kas tev bus puisits vai meitene. No personala atbilde kakits vai sunits nebus. Kas tas ir vispar ? Atbilde grutniecei ...

K [email protected] 27.04.2017

Ja musu nakotne ... ka jaunas maminas car ta iztureties. Ta ir neciena. Un te nebija sverts uz kludam kas dusmas rakstits bet uz temu ka ta var

K [email protected] 27.04.2017

Ta bij sudziba par personalu tukuma slimnica par usg darbinieku attieksmi visparigi. Bet latviesi jau tik domaa par kludam

Tā nav sūdzība. Tas ir kaut kāds tizls, gramatiski nepareizu teikumu savirknējums. Lielākā kļūda, ka tik neizglītoti "cilvēki" ķeras pie rakstīšanas un vēl trakāk gatavojas dzemdēt. Cerams, Kevina bērns būs vesels un iegūs normālu izglītību, pretējā gadījumā, tādu nākotni, pat Kevinam nenovēlu!

K [email protected] 27.04.2017

Neviens tev neliek komentet un meklet burtus un attistibu pie burtiem ja nexini ko komentwt nekomente

Vienkārši traģiski. Normāls cilvēks savas kļūdas cenšas labot, taču šajā gadījumā, Kevins20044 tā vietā taisa jaunas.

donna b 30.04.2017

/tauta, kuru tu uzruna, ir sokaa un nesapratnee par tavu verbalo izsplavienu seit.