www.sudzibas.lv Trodeks Rasiska attieksme pret klientiem,neadekvāta attieksme.

Trodeks - Rasiska attieksme pret klientiem,neadekvāta attieksme.

šodien gribēju pieslēgt internetu datoram.atnācu uz veikalu ar savu draugu un jautāju par LMT internetu pieslēgšanu datoram.redzot blakus man draugu,vinš ir ārzemnieks, pārdevēja teica,(viņu sauc Elīna),ka viņš nevarot pieslēgt internetu,jo viņš nav no Latvijas.internetu gribēju pieslēgt es,nevis draugs!pateicot to,viņa sastādija līgumu,nokopēja manu pasi un man bija jāparakstās.es parakstijos,bet viņa teica,ka tas nav mans paraksts!ka mans paraksts pasē un līgumā atšķiras!viņi ir pilnība identiski.es uzstāju,ka tādus cilvēkus vnk vajag atlaist no darba!tas TRODEKS atrodas blakus Swedbankas bankai Origo,pārdevēju sauc Elīna,viņa ir netikai rasiste,bet arī nav adekvātā stāvoklī,varbūt arī izdzēra kaut ko.viss beidzās ar to,ka mēs atteicamies no interneta un aizgājām uz citu vietu,kur mums laipni palīdzēja.
13.01.12

H Homerjsimpson 14.01.2012

es rasismu atbalstu, bet par parasktiem, man pašam ir bijusi tāda aizķeršanās hipotēku bankā, beidzās ar lamāšanos un apsargiem :)

A Artūrs Jakuševs 22.02.2012

Es te viens neredzu rasismu?

Viņa ta pateica ka LMT internetu nevar pieslēgt arvalstu iedzīvotajiem, kas ir taisnība. Viņai tak ka nav 3 acs piere kas izzīle kuram tad to internetu vajag, loģiski bija domāt ka ārzemniekam, ja jau tas notika stacijas laukumā

V vikings55 15.04.2012

Kur te rasisms, vai pārdevēja teica ka tu esi sasodīta baltā govs? Vai ka visi baltie cilvēki ir stulbeņi un atpalikuši?
Kaut kā tajā sūdzībā neredzēju nevienu šādu izteikumu.

Likumsargs 16.04.2012

Nu nezinu, nezinu! Es šajā veikalā iepērkos ļoti bieži un mani gandrīz vienmēr apkalpoja Elīna! Ļoti laipna un smaidīga meitene, pat jokus dzinām, kamēr apstiprinājumu no LMT gaidīju!