Trodeks

Nepērciet Nokia telefonus, neviens nezin kurā d...ā tie ir taisīti. Es jau trešo Nokiu nesu uz remontu un visām ir viena vaina, nestrādā mikrofons, garantijas remonts ilgst apmēram divas nedēļas, jo detaļu nēsot uz vietas. Painteresējos pie draugiem, visi kam ir bijušas Nokijas ir bijušas šīs problēmas.

K Krotow 04.11.2008

Pēdējos 2-3 gados tā diemžēl ir pierasta parādība un ne tikai Nokia. Telefonu ražotāji cenšas viens otru partrumpot ar superdupermega iespējām telefonam, ka tikai vairak pirktu. Tai pašā laikā ražošanas kvalitāte bieži vien paliek aiz kadra. Arī programmatūras kļūdas saspiestu termiņu dēļ nepaspēj izķert. Gala rezultatā cieš telefonu pircēji un pardevēji (kurus pa velti lamā).

L Līga 24.09.2009

Man tikko bija problēmas ar Trodeksā pirkto Nokia N79, problēmas, ka nestrādāja trīs taustiņi, aiznesu uz garantijas remontu, pēc 3 nedēļām atsūtīja un pateica, ka garantijas remonts nav iespējams, jo telefonam ir mitruma bojājums.Tad jau tas telefons, atvainojiet, ir pēdējais sūds, jo es viņu sargāju, kā acuraugu, nekur ar mitrumu nesaskārās, ja somiņā tad ielikts apvalkā.Nu salabot aiznesu pie meistara(25.00LVL), bet tos keņķus.Noteikti ejiet ar līkumu šai tirzniecības vietai.Divi iepriekšējie telefoni iet vēl šodien un bērni neapietas ar tiem ne īpaši saudzīgi.