www.sudzibas.lv Trialto Latvia tev vienkarši stasta pasakas.

Trialto Latvia - tev vienkarši stasta pasakas.

Labdien
Redzeju ka SIA TRIALTO LATVIJA atkal aktivi grib piesaistit sev jaunas vergus ... darbam RUMBULA GETLIņU noliktavam .. ja ta var vinjus nosaukt..
Demzel ka pašas noliktavas ir beigtas lidz galam un ieverot kkadas tur drošibas noteikumus ta ka vajg ir nuu ta... nav reali.. tehnika ir nogalinata, un pašais galvenais ir tas kas vini sola jums lidz pat 1000 eiro darba algu kuras jums nekad nebus.. sorry būs ja jus dzivosiet darbā. bet ja ne .. tad nee.
Ir ta, ka katrs darbnieks maksa par to ka vini tur strada .. no 30 lidz 50 eur menesi,
nosaukums šim visam ir ka viņi to summe nonem no algas - par braķi.
Es varu to droši teikt..
Noliktavas vaditajs taja objekta ir darbs uz 1 gadu.!
Neviens tur nestrada ilgak. un jus var iedomaties kada ir darba organizešana saistiba ar to?
Es ljoti ilgi esmu stradais administracija un teikšu godigi ka ir ta lieta ka tas ir nav izdevigi!
nu .. ja jus esat vergs un jums patik kad jūs "imejut po polnoj" tas būs jums laba vieta ..

Te

Vairāk sūdzības par Trialto Latvia