www.sudzibas.lv Travel RSP nelaipna apkalpošana

RSP Travel - nelaipna apkalpošana

Mūsdienu konkurences apstākļos, it īpaši tūroperatoriem, kuru biroji atrodas pa 3,4 uz katras ielas, ir ļoti interesanti, ka tomēr vēl pastāv nievājoša attieksme no darbinieku puses pret klientiem. Vērsos Travel RSP birojā telefoniski, lai uzzinātu par sev interesējošiem ceļojumiem konkrētā laika periodā, kur man ļoti laipni norādīja mājaslapas adresi, kur varu apskatīties, kas ir pieejams sev interesējušos datumos un pēc tam varu atzvanīt un man tiks nosūtīta man interesējošo ceļojumu apraksti. Šādu politiku piekopj vairākas tūrfirmas ar kurām esmu sadarbojusies, jo viņi ir ieinteresēti, lai klientam būtu pieejama pēc iespējas vairāk informācijas unklients šo ceļojumu iegādātos. Izpētīju ceļojumus, bet tā kā man nav laika kopēt vairākās sadaļās norādīto informāciju, izrakstīju sev interesējošos ceļojumu datumus un atzvanīju, kur jau cita darbiniece man ļoti nelaipni atbildēja, ka viss, ko viņa man var atsūtīt jau ir pieejams mājas lapā un ka viņa man neko vairāk nevar ne pateikt ne atsūtīt un bezmaz vai, ko es vispār viņu traucēju, bet ja jau es tik nesaprotoša, kādi tad esot tie ceļojumi, kas mani interesē. Pēc šādas sarunas mani vairs neinteresē ne šis tūroperātors, ne tā piedāvātie ceļojumi. Es nesaprotu, par ko šiem cilvēkiem maksā naudu, ja visu viņu vietā izdara pats klients un viņu mājaslapa. Interesanti, ja interesētos par ceļojumiem, kas maksā tūkstošus, attieksme būtu tāda pati?

T Troyanda 30.04.2013

Я ездила с этой фирмой много раз и всегда все было отлично, организация на очень высоком уровне. Все четко и строго по программе, о клиентах они заботятся как никто другой, стараются чтобы всем было удобно. Гиды очень хорошие, переводят все на русский для тех кто не понимает. Их сайт заслуживает отдельной похвалы -там настолько четко и понятно все описано, что никаких вопросов не возникает, и сразу же с сайта можно купить путешествие. Поэтому, сожет быть не стоит заострять внимание на каких-то мелочах, они могут быть у любого. А работникам Travel RSP хочу сказать слова благодарности- Вы молодцы, спасибо Вам за хорошую организацию путешесвий, делайте и дальше свое дело на таком же высоком уровне. И не надо обращать внимание на вот такие жалобы, и даже если были какие-то не совсем приятные случаи, то как известно не ошибается тот, кто ничего не делает. Успехов Вам, Travel RSP!

N nika1 22.05.2013

Esmu ar šo tūroperatoru ceļojusi kādas 3 reizes un vienmēr viss ir bijis vislabākajā kārtībā. Gan gidi kompetenti, gan nekādas aizķeršanās nav bijušas, ekskursijas arī interesanti izplānotas. Esmu arī ieteikusi draugiem - arī viņi bija apmierināti. Iespējams, darbiniecei nebija labs garastāvoklis :)

V violab 28.10.2014

Zinu, ka šis ir sūdzību portāls, bet arī gribēju teikt labus vārdus šīs firmas adresē ...Biju gan tikai vienā braucienā ar Travel RSP, nekādu problēmu nebija.Gide ļoti jauka, Ausma viņu sauca, par visiem rūpējās, par visu padomāts, visu sīki izstāsta, kas, kur, kā, kapēc ...Ļoti profesionāla savā jomā ! Viss braucienā bija uz 10 ballēm, gan dzīvošana, gan ekskursijas, gan autobuss ! Tiešām paldies Travel RSP par jauko braucienu uz Horvātiju !