www.sudzibas.lv Travel RSP Grupas vadītāja noziedzīgas darbības

AtrisinātaTravel RSP - Grupas vadītāja noziedzīgas darbības

Atpūtas ceļojuma laikā 23. - 24.07.2022. Maršrutā druskininki - Augustovas kanāli, izvērsās ass konflikts ar grupas vadītāju, kurš pārstāv SIA "Rsp travel" Māri kantoru, kurš savas agresīvās uzvedības rezultātā izraisīja kautiņu ar grupas dalībnieci - sievieti, kura sākotnēji lūdza, lai grupas vadītājs izsniegtu brauciena ar kuģīti biļeti, uz ko tika saņemta atbilde, ka tā ir grupas biļete un izsniegt nevar, kam sekoja lūgums nofotografēt to, lai varētu iesniegt atskaiti par veikto darījumu. Vispirms agresīvi tika lūgums noraidīts, bet pēc tam tomēr piekrita, bet to parādīja tikai dažas sekundes, līdz ar to nebija iespējams veikt foto fiksāciju, liekot dokumentu somā, tika mēģināts to pieturēt, lai tomēr parāda vēlreiz, pēc kā sekoja sitiens sievietei pa seju, ķermeņa augšdaļu un saplēšot, norauta zelta ķēdīte. Kā arī tika izteikt rupji, cilvēka cieņu aizskaroši familiāri vārdi, kā arī draudi, ka ir "pieteikts karš". Šis vīrietis, ja viņu tā var nosaukt, visa ceļojuma laikā savos izteicienos un stāstījumos izturējās tā, it kā grupa būtu viņa "pudeles' brāļi, nekādas distances, tāds vārds kā "jūs" personai vispār neeksistē.

Papildināts Janis_5 24.07.2022

Par šo incidentu tiks iesniegta sūdzība arī policijā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Janis_5 28.07.2022

Vainīgā persona tiks saukta pie kriminālatbildības.

J

Arkukušjans 25.07.2022

Apbrīnojami! 😂😂😂 Vispār esmu braucis ar Travel RSP, kad kaut gribējies, bet naudas galīgi nav bijis, neko sliktu nevaru teikt, serviss atbilst cenai, neko superīgi ekskluzīvu arī negaidīju. Fakts, ka tur ir “grupas biļete”, tā ir Horvātija, kāds čeks 😂. Kur kaut kas tāds varēja vispār galvā Ienākt! 😊Izskatās, ka te ir gadījums, kad divi id…. satikās! 😂😂😂

J Janis_5 25.07.2022

Firma laba, bet grupas vadītājs, tāpat kā komentētājs ar "putniem galvā". Ja neizproti situāciju, nav ko komentēt. Iet runa par pašu gidu, kur parādās Latvijas vīriešu "ārprāts".

I inaida 25.07.2022

Tad taču vajag Rsp travel vadībai sūdzēties!
Esmu ar šo firmu bijusi vairākos ceļojumos,bet ar Māri neesmu tikusies.
Firma laba,cenas viszemākās Latvijā.Iesaku!

J Janis_5 25.07.2022

Sūdzība nav par firmu, bet ar tādu gidu nekādā gadījumā neiesaku nekur doties ceļojumā. Lieku reizi pajautāsiet kaut ko un var dabūt pa galvu.

S Sandra 27.07.2022

Esmu ar Māri braukusi divos ceļojumos uz Prāgu. Abos ceļojumos neesmu novērojusi konfliktus ar tūristiem. Grūti noticēt cik patiesa šī informācija.

L liepulaipaaina 28.07.2022

Nevaru šoreiz palikt malā, jo biju lieciniece šiem notikumiem brauciena laikā.
Diemžēl, jāsaka, ka radās šaubas tieši par ceļotājas adekvātumu. Visu ceļojuma laiku par kaut ko vēlējās skandalēt, celt traci un kaut ko pieprasīt, pamatoti vai nē, tas pat vairs nav svarīgi. Svarīgi, kādā stilā, jo šādas uzvedības "dāmas" bojā iespaidus par ceļojumu pārējiem. Kas tas bija, nav skaidrs. Varbūt uzmanības deficīts, varbūt pieradums izpaust šādi temperamentu vai vēlme noteikt toni, kas to lai zin.
Uz kuģa mierīgi sēdējām, kad kārtējo reizi atskrēja pie grupas vadītāja par kaut ko kareivīgi noskaidrot. Tā arī neviens nesaprata, kas par “mušu bija iekodusi”. Sēdošam grupas vadītājam sāka vicināt rokas gar seju, apkalpe mēģināja nomierināt. Pēc brīža atkal bija klāt un saķēra grupas vadītājam brilles, salauza un izmeta pāri bortam. Rokas palikušo briļļu kājiņu aizmeta pa klāju... Bijām šokā. Nezinu, ko darīs grupas vadītājs, bet es noteikti to neatstātu bez uzmanības.

J Janis_5 28.07.2022

Nu diemžēl pilnīgas aplamības sarakstītas. Ja Jūs neizpratāt situāciju, tad labāk nebūtu rakstījusi. Nekas gar seju netika vicināts. Es arī bez umanības to neatstāju, policijā iesniegums jau ir iesniegts. Ja jūs atbalstāt, ka vīrietis var iesist sievietei, tātad Jums tā ir norma, un Jums patīk šādas rīcības. Tieši Jums, kā vecākai kundzei, ir nepieciešama šāda "veča" uzmanība.

S Sandra 01.08.2022

Forši ka situācija neticami ātri atrisinājās, Tikai kad man vajag noskaidrot kaut ko no Valsts iestādēm man divas nedēļas aiziet divos mēnešos, Aizdomas ir par naudas kukuli.