www.sudzibas.lv TRAKĀS CENAS Krāpj pircējus

TRAKĀS CENAS - Krāpj pircējus

Biju vakar iegājusi Mildas tirdziņā veikalā TRAKĀS CENAS lai pārliecinātos par viņu izreklamēto piedāvājumu - viss par 0.5-0.99 Ls - veikals absolūtais mēsls - tur viss samests kaudzēs un par 0.99 santīmi var iegādāt tikai vai nu absolūtos mēslus vai arī preces ko citos veikalos var iegādāties par to pašu cenu 2 vai 3 gabalus! Iesaku visiem turēties no tās "BEDRES" patālāk...

T

е Евгений 25.02.2011

Уже через полчаса после начала инициации у людей стали появляться признаки ухудшения самочувствия: головные боли, повышение давления учащенный пульс, головокружение, боль в области сердца, состояние, близкое к потере сознания.

G George to Maija 14.08.2011

Es to nopirku. tas Hilfiger kreems smird, turklaat, tereminsh jau sen noteceejis nokasits nost! pat vecmaminja taadu atsakaas lietot.

T Tvaika 14.08.2011

Trakomājas klienti!

A Agia 05.07.2012

Nejauši uzdūros šai 2010. gada sūdzībai un komentāriem. Šobrīd ir 2012. gads, veikals joprojām vēl ir par ko esmu ļoti priecīga, tik tiešām cenas ir ļoti pievilcīgas un ļoti bieži tur iegriežos. Arī pārdevējas ir laipnas. Tā turpināt!