www.sudzibas.lv TRAKĀS CENAS Krāpj pircējus

TRAKĀS CENAS - Krāpj pircējus

Biju vakar iegājusi Mildas tirdziņā veikalā TRAKĀS CENAS lai pārliecinātos par viņu izreklamēto piedāvājumu - viss par 0.5-0.99 Ls - veikals absolūtais mēsls - tur viss samests kaudzēs un par 0.99 santīmi var iegādāt tikai vai nu absolūtos mēslus vai arī preces ko citos veikalos var iegādāties par to pašu cenu 2 vai 3 gabalus! Iesaku visiem turēties no tās "BEDRES" patālāk...

T

V Valērija 29.09.2010

Varu teikt tikai visu to labāko par šo veikalu.Preces labas un kvalitatīvas.Tas pats domestos ir pa 0, 99 sant, kas veikalaa uz akcijaam pat taa nemaksaa.nopirku rimmel lupu spidumu-ideals, veikalaa pat taada nav un ja ir tad pa krietni daargaaku cenu..lai veicās veikala īpašniekiem!!!

D DIGITĀLĀTV! 29.09.2010

Sveika!
Tiek dibinats gara auguma sieviesu klubins, ludzu pievienojies jaunai, dinamiskai domu biedru grupai.
Veidosim šo grupu kopā.
Grupas biedriem ir paredzēti īpaši kopīgi izklaides pasākumi reisi mēnesī, kā arī ir paredzēti citi bonusi, piemēram kempinga īre Rīgā ar zemu 600 kv.metri par zemākām, īpašām cenām.

Ir arī vakanta šīs domu biedru grupas administrātores vieta.
Lūdzu, pievienojies te:

Lūdzu, pievienojies šai grupai, un aicini droši pievienoties citus!

Grupas nosaukums:
Gara auguma cilvēki Latvijā un citur pasaulē

A aha 30.09.2010

Nu, nezinu, veikalam nav ne vainas, bet jāpiebilst, ka nekādu rindu gan neesmu redzējusi, cilvēku tur apgrozās maz, sortiments arī minimāls, dekoratīvā kosmētika par labām cenām, bet pilnīgi neejoši toņi - laikam tie, kurus ārzemēs neizpērk.

K Kliente 30.09.2010

Veikas ir labs, pats esmu bijis un šo to pricis, piemēram mazais colgate mutes skalojamas tur maksā 99 bet drogās vai rimčikā maksā ap 1, 5. Tā pat šeit ir preces kurus citi veikali nepiedāvā. Vienkārši muļķa latvietis negrib ticēt, ka kvalitatīvu produkciju var pārdot arī ar mazāku uzcenojumu, nekā tas ir maximas rimčiki u.c. veikalos kur tu tiec nosaukts kā mazs ezis.

ā āpsis 01.10.2010

Kur tur ir veikals - tur ir maza miskastīte, kur visādi mēsli pa trīs piecās rindās salikti - un jūs to saucat par veikalu? Droši vien ka stacijas bomžiem tur ir laba vieta kur kautko nospert, bet ne jau nu vieta kur iepirkties:DDDD

A anna 02.10.2010

Aha, tu galīgi duma esi? kas ir neejošs tonis? melna skropstu tuša, sarkana vai rozā nagulaka? varbūt tu biji tad kad jau paspēja izpirkt labos toņus, bet man gadījās ļoti labi, un manuprāt ļoti populāri toņi Latvijā un Eiropā (iepriekš minētie).
Man ir gadījusies gara rinda, un par cik es tur ieeju vismaz reizi nedēļā, tas ir atkarīgs no laikiem kad iet.
Āpsi - ideals niks tev.

A anna 02.10.2010

ā, un vakar nopirku Clean & Clear sejas tīrāmo, vēl vakar redzēju Rimi šito par pāri 3 ls, bet tur par 99 santīmi, tad nu sorry, cik dumam ir jābūt, lai vispār rakstītu ka tur nekā nav un visi mēsli. Tas ja kāds ir pieradis pirkt krievu sūdus pa kapeikām, domā ka tur nekā nav, tad tā ir pašu vaina, jo šinī veikalā ir tiešām labas preces, par superīgu cenu. Kopš veikals ir atvēries, esmu ieekonomējusi tik daudz naudas un visiem līdzekļiem, šampūniem u.t.t, kurus pirms tam pirku pa dārgo, domādama ka tā tam jābūt, bet redz ka tomēr vienkārši pārējie mūs latviešus slauc, un tik un tā dažiem nepielec, ka tās ir reālās cenas par kādām ir jāpārdod šīs preces, nevis tās uzskrūvētās kādas ir visos citos veikalu tīklos. Pamostaties ļaudis, Jums ir iespēja ietaupīt uz labām precēm. Tas ja kāds ir ieskrējis vienu riezi veikalā, kad daudz kas tika jau izpirkts, nenozīmē ka nekā nav, vnk atsaucība ir liela (te domāju, no gudrajiem latviešiem, nevis no tiem dumajiem, kas šeit komentē), es pat pajautāju vienu reizi pārdevējai, kad man ar gadījās patukšs veikals, viņa man arī atbildēja, ka izpirka, un diemzēl tik atri nevar piepildīt. Ai, man pat žēl Jūs..tādu naudu izmetat par ikdienas lietām, ai, ai...

T Trakas Cenas 15.10.2010

Lūdzu, pārbaudiet mūsu lielu piedāvājumu.
Mēs piedāvājam labākos piedāvājumus visā Latvija.
Visi ASTONISH tīrīšanas līdzekļi 0, 99 santīmi.

E Elly 15.10.2010

Veikals tā izreklamēts, ka pašai gribas aiziet paskatīties ;) kāda ir adrese? :)

A anna 27.10.2010

Elly, tas ir Mildas tirdziņā no B .Upīša/Satekles ielas puses..:) aizej, nebūsi vīlusies..:)

T Trakas Cenas 27.10.2010

Gudrs pircējiem, lūdzu, skatiet cenu salīdzinājums mūsu veikalu un citu veikalu Latvija.
Nekur citur jūs atradīsiet labāku vienošanos par augstākās kvalitātes zīmolu produktus.

MŪSU CENA CITUR
ASTONISH LĪZEKLIS CEPEŠKRĀSNS TĪRĪŠANAI   LVL 0.99 LVL 2.09

ASTONISH LĪDZEKLIS VANNAS ISTABAS TĪRĪŠANAI  LVL 0.99 LVL 1.69

ASTONISH KRĀSNS UN VIRTUVES IERĪČU TĪRĪTĀJS  LVL 0.99 LVL 1.69

MAYBELLINE SKROPSTU TUŠA VOLUME EXPRESS  LVL 0.99 LVL 5.64

L'OREAL STUDIO LINE DOWNRIGHT SMOOTH  LVL 0.99 LVL 6.00

L'OREAL NAGU LAKA R&S  PRO-KERATINE  LVL 0.99 LVL 5.25

L'OREAL LŪPUKRĀSAS, NAGU LAKAS, LŪPU SPĪDUMI,  ACU ĒNAS   LVL 0.99 VAIRĀK KĀ 4.00 LVL

MAYBELLINE LŪPUKRĀSAS, NAGU LAKAS, LŪPU SPĪDUMI,  ACU ĒNAS   LVL 0.99 VAIRĀK KĀ  4.00 LVL

NEUTROGENA RELAKSĒJOŠS KRĒMS 200ML  LVL 0.99 LVL 3.20

J&J DUŠAS ŽELEJA  (400ML)  LVL 0.99 LVL 1.89

ADIDAS DEO AR RULLĪTI  LVL 0.99 LVL 2.47

ADIDAS DUŠAS ŽELEJA  LVL 0.99 LVL 2.30

T Trakas Cenas 27.10.2010

-------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- MŪSU CENA -------- CITUR
ASTONISH LĪZEKLIS CEPEŠKRĀSNS TĪRĪŠANAI -------- LVL 0.99 -------- LVL 2.09

ASTONISH LĪDZEKLIS VANNAS ISTABAS TĪRĪŠANAI -------- LVL 0.99 --------- LVL 1.69

ASTONISH KRĀSNS UN VIRTUVES IERĪČU TĪRĪTĀJS -------- LVL 0.99 -------- LVL 1.69

MAYBELLINE SKROPSTU TUŠA VOLUME EXPRESS -------- LVL 0.99 -------- LVL 5.64

L'OREAL STUDIO LINE DOWNRIGHT SMOOTH -------- LVL 0.99 -------- LVL 6.00

L'OREAL NAGU LAKA R&S PRO-KERATINE -------- LVL 0.99 -------- LVL 5.25

L'OREAL LŪPUKRĀSAS, NAGU LAKAS, LŪPU SPĪDUMI, ACU ĒNAS -------- LVL 0.99 -------- VAIRĀK KĀ 4.00 LVL

MAYBELLINE LŪPUKRĀSAS, NAGU LAKAS, LŪPU SPĪDUMI, ACU ĒNAS -------- LVL 0.99 -------- VAIRĀK KĀ 4.00 LVL

NEUTROGENA RELAKSĒJOŠS KRĒMS 200ML -------- LVL 0.99 -------- LVL 3.20

NEUTROGENA ATSVAIDZINOŠS TONIKS 200ML -------- LVL 0.99 -------- VAIRĀK KĀ 3 LVL

GILLETTE BALZAMS PĒC SKŪŠANĀS -------- LVL 0.99 -------- LVL 3.59

GILLETTE SKŪŠANAS KRĒMS SATIN CARE APRICOT -------- LVL 0.99 -------- LVL 1.89

GILLETTE SKŪŠANĀS PUTAS -------- LVL 0.99 -------- LVL 1.59

DOVE ŠAMPŪNS & KONDICIONIERIS (6 VARIANTI) -------- LVL 0.99 -------- LVL 2.09

DOVE DUŠAS KRĒJUMS -------- LVL 0.99 -------- LVL 2.09

NIVEA DUŠAS KRĒMS & DUŠAS ŽELEJA -------- LVL 0.99 -------- LVL 2.09

PALMOLIVE ŠAMPŪNS (400 ML) & KONDICIONIERIS (300 ML) -------- LVL 0.99 -------- LVL 1.59

GLISS KUR ŠAMPŪNS & KONDICIONIERIS -------- LVL 0.99 -------- LVL 2.09

J&J DUŠAS ŽELEJA (400ML) -------- LVL 0.99 -------- LVL 1.89

ADIDAS DEO AR RULLĪTI -------- LVL 0.99 -------- LVL 2.47

ADIDAS DUŠAS ŽELEJA -------- LVL 0.99 -------- LVL 2.30

E ess 27.10.2010

man jau gribas aiziet uz to veikalu :) rrr, esmu ieinteresets. kads darba laiks?

A anna 03.11.2010

Ess manuprāt bija no kaut kādiem 8 - 21 aptuveni, ja pareizi zinu..:)

T Trakas Cenas 10.11.2010

Trakās Cenas piedāvā nepārtikas preces par santīmiem!!! Cenas sākot no 0.50 ls un maksimālā cena ir 0.99 ls.

Mūsu cenas ir apmēram par 45% lētākas kā citiem tirgotājiem Latvijā un tādēļ šis veikals ir ideāls lai ietaupītu naudu.

Mūsu sortimentā ir iekļauta kosmētika, tualetes piederumi, tīrīšanas līdzekļi, dāvanas un kancelejas piederumi.

Zīmoli no mūsu veikala:
L'oreal, Maybelline, Rimmel, Gliss Kur, Palmolive,
Nivea, Dove, Gillette, Fa, Adidas, Veet, Johnsons, Pampers, Huggies, Colgate, Oral-B, Fairy, Vanish, Cillit Bang, Astonish, Ajax un daudzi citi.

Kā arī drīz vien mūsu preces varēs iegādāties interneta veikalā. Ja vēlaties uzzināt kad interneta veikals tiks atklāts, varat atsūtīt savu e - pastu uz [slēpt]@trakascenas.com un mēs Jums nosūtīsim ziņu kad intreneta veikals sāks savu darbību.

E Elīna. 11.12.2010

Par šo veikalu esmu dzirdējusi ļot daudz labas atsauksmes, bet diemžēl nezinu kur tieši viņš atrodas, tāpēc lūdzu kāds nevarētu pateikt krecīzu atrašanās vietu?
Un uzskatu kad viņš ir tīri labs. Un tie kas viņu kritizē ir vienkārši briesmīgi radījumi, jo reti kur var iegādāties preces par tik lētām cenām, un ja arī kāda prece ir neliels brāķītis uzskatu kad nav jēga celt paniku, jo sī prese nav bijusi par dārgāka par 0.99 sant.

N noreply 11.12.2010

...

L Linda 15.01.2011

es ari sapirkos pa 0.99 santimiem, viss normali, smapunu, balzamu, kermena kremu, pilnigi normali.
varbut datubaze uzreiz nebija registrets, un ja viss ir samesst, tad parasti tas nozime ka ir pievedums :D:D JA KAS!

K Kanibals 25.02.2011

Man vienalga, es kur gribu tur peerku.

NAW DARGAS MANTAS VIENKARSHI JUUS PAR MAZ PELNAT ;)

T Trakaispircējs 25.02.2011

Kādas pircējas, tāda arī tā prece!