TOPO Centrs

Iegādājos TOPO CENTRĀ el. tējkannu. Izrādījās, tā ir brāķis - tek! Nesu atpakaļ aiznākamā dienā un lūdzu lai apmaina pret lietojamu. Tai vietā lai atvainotos un apmainītu, mani aizsūtīja uz garantijas servisa centru Buļļu ielā 51 (paskatieties pilsētas kartē!), lai remontēju. Centrs strādā 9-17:00 darba dienās. Kad biju izbrīvējis darbā laiku un nogādājis tējkannu, pēc dažām dienām izrādījās, ka "defekts nav konstatēts", viss esot kārtībā. Braucu pakaļ. Mājās konstatēju, ka tējkanna joprojām tek. Centos dabūt naudu par preci atpakaļ, taču pārdevējai neesot pilvaru atgriezt naudu par brāķa preci... Šajā veikalā vairs neko nepirkšu un arī citiem neiesaku.

U uldis 19.10.2003

Nopirku Barona Topik? digit?lo fotokameru ,m?j?s skatos un br?nos nav ne USB ,ne batereju kur?m bij j?n?k l?dzi komplekt?.Solija jau ka pas?t?s kabel?ti ,ta?u gaidu jau divas ned??as k? nav,t?nav.P?rbaudiet preci pirms perkat,viss ko varu pateukt

E exPatriot 17.08.2004

Vispirms jau laikam ka paardeveejs nav atbildiigs par preces kvalitāti. ja prece nestrādā, tad protams ka jaagriezhas uzraadiitajaa serviscentraa. Vai arii jaaraksta iesniegums par preces atgrieshanu.Jautaajums teejkannas iipashniekam; vai ir iespeejams ka veikalaa un veel arii servisaa visi vieni zhuljiki un kraapnieki??? Varbuut Jums tieshaaam pasham jaaparaada kaa tieshi Juusu teejkanna tek! Vai varbuut ir taa ka to redzat tikai Juus un citiem to redzeet nav lemts????

A Aleksejs 26.08.2004

PIEKRITU !!! Pridurki bl...! Vardus nav !