TOPO Centrs

Taa kaa taisos iegaadaaties tv, tad vairaakos veikalos iegriezos noskatiit preci un, protams, arii cenas. Visu atcereeties nevar un es vajadziigo info pieraxtiiju uz lapinjas....,Tachu tad,kad iegriezos TOPO CENTRAA pekshnji man pienaaca klaat kads uzbudinaats klientu menedzeris - vai kaa nu lai nosauc sho apaklpojosho personaalu, kas sevi ir nosataadiijis visuvarenaa vietaa, un paveloshi man pateica, ka pierakstiit informaaciju esot aizliegts un lai tuliit pat es novaacu lapinju un pildspalvu!!!!! ES biju meema, prasot, kur gan tas uzrxtiits, ka es nevaru pieraxtiit info, jo man kaa nekaa jaaizveelas pirkums un cena ir arii ljoti buutiska pirkuma sastaavdalja. Man tika atbildeeets ar pretjautaajumu, kaada ir atshkjiriiba starp to, kur tas ir uzraxtiits vai pateikts, un, ka beigu galaa taads ir vadiibas riikojums un cenu pieraxtiishana slikti ietekmeesohot vinju veikala noietu utt.!!! Es biju dzilji paarsteigta par taadu atbildi, vieniigi pasakot, ka ar taadu attieksmi pret pirceeju vinji zaudes sev klientus. Absurds!!! TV modelja, cenas un citu parametru pieraxtiishana SIA "TOPO CENTRS" tiek piedeevets konfidenciaalas informacijas raxturs!!! hahhahaah, es Tv tur patieshaam neieshu pirkt, savus apmeeram 500 pirkumam paredzeetos ls patveeleshu kaadam citam veikalam. It kaa nekas krimimaals, bet biju ljoti paarsteigta par taadu attieksmi.

F Filce 25.10.2006

lol for last coment Nu istenibaa ta ir visos veikalos vienalga RD Topo Tehnolanda Elkora u.t.tb

S sussi 02.07.2007

vispaar biju dzirdeejis, ka taa esot visos veikalos - cenas ir aizliegts pieraxtiit. Bet tas leishu topo centrs smird by default

B bu 25.07.2007

Gospoda!!!! 4itaite kursi ekonomiki i predprinematelstva!!!! Ja bi posmotrel na vas kak hozjaina magazina, kogda prihodili bi k vam vsjakie pokupateli spisat info ili prosto poezdit po u6am prodavcam dlja vibora, a potom 6li na bazu ili v e6e kakuju nibud diru, gde vse prodaetsa iz pod poli, s jakobi oficialnoj garantieej!!!Vi platite te dengi v ljubom magazine za to, 4to vas mogut nau4it polzovatsa va6ej pokupkoj i pomo4 vibrat imenno to 4to vam podojdet, a ne to 4to vigodno tomu ili inomu prodavcu!!!! Poverte biv6emu rabotniku ".........." magazina bitovoj tehniki.

A aleksandr 15.10.2007

Ne verim i ne budem!!!

J Jays 05.04.2009

Ja tu esi atpalikusi un nezini ka cenas norakstīt nav atļauts nevienā veikalā, tad tu parādi tikai savu stulbumu