www.sudzibas.lv TOPO Centras Bezkaunīgie meli

TOPO Centrs - Bezkaunīgie meli

Esmu ljoti "paarsteigta" par apkalposhanu topa centraa! Man jau vairaak kaa 2vas nedeeljas netiek no garantijas atdots monitors! Veikala direktors bezkauniigi sola to visu laiku atvest! Uzraxtiiju parasiibas pieteiku, kuru vinji, protams, pazaudeeja! Vairaak reizes soliija, ka buus gatavs! Man jau ir apriebies iet uz to veikalu!!

B

F Filce 25.10.2006

:DDD 2 nedeljas ilgi gan palasit vajag LR likumdoshanu un atrak par menesi nav ko radities ja pashi nezvana un neaicina un prasijuma peiteikumu pec 2 nedeljam ar neko nemainis atrakstisies ka vel remonta un gaida detalju taka ka jau teicu pec menes

I Ināra 03.03.2008

Latvijas likumdošana nav noteikts mēnesis, bet saprātīgi iss laiks. Lasiet patērētāja likumu, pašai nācās, jo TELE-2 pirktais telefons jau otro reizi garantijas remontā. Līdz pusgadam preci ir tiesības apmainīt veikalā vai saņemt naudu atpakaļ, bet pēc pusgada tikai apmaiņa, bet nest uz garantijas remontu tad tu esi piekritis garantijas remontam. Mani arī tā maldināja veikalā, uz veikalu jaiet ar iesniegumu. Vispār lasiet patērētāja likumu.