www.sudzibas.lv Topers Slikts serviss, krāpšana

TOPERS - Slikts serviss, krāpšana

Aizvedu mašīnu Kasko servisam, pirmkārt remontdarbi tāmē kosmosā, itkā “Esot” bojātas detaļas, kuras reāli nav bojātas un kuras nemaz izrādās nebija nomainītas (tikai papīros sarakstīja, ka viss esot izdarīts) . Remonta termiņi nesaprotami, vienu brīdi saka, ka būs gatava vienā dienā, kad zvana neatbild, atbraucot pēc vairākām dienām mašīna joprojām nav gatava, sola atkal nākamo termiņu. Kad mašīna beidzot bija “gatava”, problēmu vairāk nekā bija. Nolauztas detaļas, nedeg lampiņas, darbs veikts paviršāk par paviršu. Uz jautājumiem par mašīnu atbildēt nemāk, visu laiku viens uz otru noveļ atbildību sakot, ka par to atbild cits cilvēks un neko nezinot. Visus darbus jābaksta ar pirkstu. Mašīnai pieejot klāt arvien vairāk problēmas, 3 x devu atpakaļ un ar pirkstu bakstīju un rādīju problēmu un kā muļķiem skaidroju kā tās lietas jātaisa. Šķiet, ka no mašīnas remonta saprot tik cik “aiz naga melns”. Komunācija briesmīga, visā vaino klientus un runā tā ka kauns viņu vietā. Vienu vārdu sakot murgs. Nekad neieteiktu nevienam neko tādu piedzīvot. Naudaskāri neprofesionāli mantrauši vien tur ir.

27.11.2018

K

really? 28.11.2018

vieniigais mulkjis seit esi tu! Normali cilveki neatstaj masinu x dienas servisa un tad redzot,ka nekas labs nav izdarits vai pat kkas ir sabojats vel 3! reizes tiem pasiem atlauj kko tur taisiit!