www.sudzibas.lv Topers Aleksejs no Topers

TOPERS - Aleksejs no Topers

Bija darīšanas ar Alekseju no Topers.lv (Bukultu ielā 7a).
Apdrošināšana lika braukt uz servisu, lai viņi varētu nobildēt auto un zaudējumus. Atbraucot darba laika sanāca gaidīt viņu, uztaisīja bildes un teica ka šis dienas laika nosūtīs tos
uz aprošināšanu. Protams viņu solījums netika izpildīts un sanāca gaidīt aptuvēni piecas dienas, lai Aleksejs man piezvanītu un precizētu kas ir nepieciešams no viņa, tad paris vardos viņš
apsaukāja apdrošināšanu, un teica ka vainā ir viņu puse un viņš aizsūtīja bildes, pēc sarunas piezvanīju apdrošināšanai un viņi minēja ka viņš 10 min. iepriekš tikai pievienoja bildes.
Kad pašam Aleksejam sanāca saskārties ar apdrošināšanu, piezvanīja man atkāl, minēja ka nesaprot, ko no viņa vēlas, kaut tas tika precizēts 2 reizes. Zvanot teica, ka viņu apvaino
apdrošināšana, un tikai pēc nedēlas un dažam dienam Aleksejs ir izveidojis tāmi, un atkāl mēloja man tālruniski, jo pirms zvanīt tāme vēl nebija nosūtīta apdrošināšanai, tas pats kas ar bildem.
Apdrošināšana ar kuru viņš cieši sadarbojas viņš bija apsaukājis. Kad darīšanas nonāca līdz pedējam punktam un vajadzēja viņam noskaidrot detaļas cenu, Aleksejs gala cenu norādijis
ļoti zēmu. Minēja, ka cenu nepieciešams precizēt ārzemes, tāpēc viss vēlkas, bet kad lēmums tika pieņēmts un dati tika nosūtīti apdrošināšanai, par ko es arī uzzināju un man precizēja,
ka detaļas cena ir māzaka neka tā ir pieejama ss.lv. Sanāk man šrotos būtu vēl jātirgojas, lai dabūtu to cenu, ko Aleksejs ir norādijis.

Tada ir māna pieredze ar Topers! Novēlu pacietību tiem, kam būs darīšanas ar Alekseju (+371 22332555)

X