Topers Autoserviss - Zagšana

Sveiki visiem.
Nepatīkami sanāca Purvciemā Topers autoservisa, nesen biju mainīt riepas uz vasaras.
Virsū bija knapi pusziemu brauktas jaunas Humko riepas, cena ap 350eiro par visam četrām.
Nomainot riepas, pēc kādām divām dienām konstatēju ka manu riepu vietā bagāžniekā atrodas pa visam citas, ja nebūtu vajadzība atbrīvot bagāžnieku no zemenēm nezinu kad būtu piefiksējis ka esmu palicis bez savām riepām.
Manu vietā maisos atradās pavisam citas kaut kādas ukraiņu ražojuma kas maksā ap 40eiro viena (netā atradu cenu) un arī diezgan nobrauktas.
Aizbraucu uz servisu, bet tur mani pataisa par muļķi ka tā nevarot būt ka es kaut ko jaucot.
Kā varu jaukt kaut ko ja pats vēl veikalā ziemenes izvēlējos.
Servisa darbiniekiem liku sazināties ar veikalu kur pirku, lai apstiprinātu manu teikto, jo veikala datubāze mans pirkums bija.
Bet pat to viņi nav izdarījuši.
Stulba sajūta ka pataisa par muļķi.
Ja ir iespēja tajā servisā nerādāties.

ģ Ģirts Lenkevičs 13.05.2016

Servisa atbilde augsti godātajam Honda civic reģ. Nr. GR833 īpašniekam.
2014. gada novembrī klients ieradās servisā uz riepu maiņu ar savām (tikko iegādātām ziemas riepām), riepas tika uzstādītas uz a/m., vasaras riepas iedotas klientam līdzi. 2015 gada pavasarī klients ieradās servisā uz riepu maiņu kur šīs ziemas riepas tikka nomainītas uz vasaras, ziemas riepas ieliktas līdzi klientam. 2015 gada rudenī atkal tika veikta riepu maiņa uz ziemas riepām un 2016 gada pavasarī ziemas riepu maiņa uz vasaras. Nedēļu pāc ziemas riepu nomaiņas uz vasaras riepām (2016 gada aprīļa mēnesī) klients griezās ar pretenziju par to, ka Sia Topers servisā itkā 2014 gada rudenī esot uzstādītas pavisam citas riepas (ukrainas ražojuma) , Izjautājot klientu izdevās noskaidrot sekojošo: klientam jaunās ziemas riepas 2014 gada rudenī sagādājis radinieks no Valmieras (kurš strādā vienā no auto remonta uzņēmumiem , nosaukumu pagaidām nepublicēšu) riepas esot bijušas ja nemaldos Falken. Vienojāmies ar klinetu , ka uzvanīšu šis radiniekam un pajautāšu sīkāk visu detaļās.
Nākamajā dienā sazvanījos ar klienta radinieku un noskaidroju sekojošo.
1) Arī radinieks īsti neatcerējās kādas riepas esot bijušas, kad pajautāju lai atsūta pavadzīmes kopiju, saņēmu atbildi, ka uzņēmumā esot nesen veikta datorprogrammas maiņa (servisa uzskaites programma) un tik vecas pavadzīmes (2014g) nēsot pieejamas.
Piezīme: Pārbaudot klienta "ukrainas riepas" tika konsatēts ka tās ražotas 2014 gada 24 nedēļā tātad notiekti tās bija jaunas un iepspējams , ka tieši šīs riepas arī sagādāja viņa Valmieras radinieks.
Savukārt , ja tomēr klients uzskata, ka Sia Topers ir viņu apzadzis, vai apkrāpis, tad viņam ir tiesības šo jautājumu risināt juridiski korektā veidā.
Patiesā cieņā. Ģirts Lenkevičs