www.sudzibas.lv Topers Neprofesionāla attieksme

Topers serviss - Neprofesionāla attieksme

Kādā novembra pirmdienā (iepriekš pieteiktā laikā) līdz ar servisa darbalaika sākšanos, aizvedu savu mašīnu uz priekšējā bampera krāsošanu. Vēršoties servisa reģistrācijā, pārsteidza tas, ka sekretārs par pierakstu bija izbrīnīts, nebija lietas kursā (normālos servisos parasti tā nenotiek). Atdevu atslēgas, nosaucu nummuru un devos prom. 4dien nesaņemot nekādu ziņu par darba progresu, vairākas reizes centos pats sazvanīt servisu. Ar 1000000šo reizi sazvanot servisu, man pateica, ka mašīna būs gatava 5dien ap 18:00. NEDĒĻAS LAIKĀ, šajā servisā nespēj nokrāsot 1 bamperu???!!! Nespēdams 5dien savākt mašīnu, devos pēc tās pakaļ 6dien, bet serviss ir ciet, lai gan mājaslapā rakstīts, ka 6dienās šī servisa darbalaiks ir līdz 15:00. Komunikācija ar klientu no servisa puses = 0Sazvanīt šo servisu laikam var tiekai Ziemassvētkos, brīnumu laikāDarba izpildes termiņi neadekvāti gariNEKAD NEVEDIET SAVU AUTOMOBĪLI UZ ŠO NEPROFESIONĀLO KAKTU KANTORI!!!