www.sudzibas.lv Top Shop Ūdens sildītājs

Top Shop - Ūdens sildītājs

Iegādājos ūdens sildītāju Delimano Instant Water Heating Faucet. 30 dienu laikā es to atgādāju veikalā atpakaļ, jo tas slikti sildīja ūdeni - praktiski nemaz. Praktiski prece ir BRĀĶIS. Esmu Club 5* klienta kartes īpašniece. Šodien no veikala Vienības gatvē 113 saņēmu atbildi, ka nekādu naudu es atpakaļ nesaņemšu, bet gan varu paņemt to sūdu atpakaļ 10 dienu laikā, kurš nemaz nedarbojas. Tā kā Club 5* klienta kartei nav nekādu priekšrocību, tad savu karti varu atdod atpakaļ. Tā nekam neder! Kauns visai TOP-SHOP organizācijai! Tur strādā tikai zagļi, blēži un meļi! Sazinoties ar klientu apkalpošanas daļu (tel.: 67807675) - praktiski par cilvēku ņirgājas! Manu ūdens sildītāju var paņemt atpakaļ kāds no visnabadzīgākajiem TOP-SHOP organizācijas darbiniekiem - es to dāvinu! Mīļie cilvēki - nekad dzīvē nepērciet ūdens sildītāju un sargājaties no TOP-SHOP pārdevējām, kas "pūš miglu acīs"!Tekla

V

G Gita.1br 29.10.2015

Labdien! Jums raksta no 1. Biznesa radio. Vai Jūs būtu ar mieru par savu nepatīkamo pieredzi ar TOP SHOP pastāstīt radio ēterā, var arī anonīmi, telefonintervijas formā. Iespējams, ka ar mūsu starpniecību Jūsu situācija kā atrisinātos. Ja esat ar mieru, uzrakstiet mums savus kontaktus uz [slēpt]@1br.lv.

Likumsargs 29.10.2015

Top Shop ir ļoti riebīga kompānija.
Kādu laiku atpakaļ es pasūtīju šajā kompānijā apavus. Viss OK! Apavi labi, nēsāju ļoti ilgi, lai gan man apavi parasti pietiek 1-2 sezonām, Top Shopā pirktos nēsāju 5 sezonas! Brīnišķīgi, problēma bija citā.
Regulāri dzimšanas dienās, vārda dienās zvanīja no Top Shop un piedāvāja kaut kādas preces, pēc tam jau regulāri katru mēnesi bija viens zvans no Top Shop. Palūdzu operatoram, kas ar mani runāja, lai atzīmē un nezvana man, jo ja man kaut ko vajadzēs, es pats pazvanīšu un pasūtīšu. Neskatoties uz maniem lūgumiem - zvani turpinājās!
Rezultātā nācās mainīt tālruņa numuru!
Tagad ja pasūtu kaut ko no Top Shop, tad ņemu priekšapmaksas numuru un pēc tam metu to ārā!
Ziniet - šie tirgotāji ir ļoti uzbāzīgi!