www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss

Top - Slikts serviss

Labdien, vēlos vērsties ar sūdzību ka nav iespējams apmeklēt veikalu top sakarā ar vienu necenzētu pārdevēju, ļoti nepieklājīga apkalpošana no pārdevējas Kristīne Rubule nepatīkami ieiet veikalā, šmauc pircējus, pie kases uzvedība nepiedienīga. Cilvēki stāv rindā kamēr viņa izrunājas ar pazīstamiem cilvēkiem, agresīvi nepieklājīgi apkalpo klientus. Veikalu top esam iecienījuši un tagad veikalu tīklu ir jāmaina jo ir ļoti ne forši iepirkties tāda vide.

Labdien! Esam pateicīgi par Jūsu sniegto informāciju. Ņemot vērā, ka veikalu tīkls "top!” darbojas pēc partnerības principa un ir piederošs vairākiem Latvijas uzņēmējiem, lūdzam precizēt, kurā veikalā tas ir noticis.

A Ativ 03.09.2022

Katrā veikalā ir pa tādam pārdevējam 😔

M MarkussLv 10.09.2022
Slikts serviss

Pirmkārt uz lūgumu sagriezt gaļu, viņa pateica ka nemāk un otra kolēģe teica ka katram ir savs darbs, un atteicās mums palīdzēt. Darbinieki pat necentās izrādīt interesi un netaisijās palīdzēt.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2022