TOP Partika - Uzkopšana

Izejot no veikala kases, tur kur sēž apsargs un pārdodas cigaretes-nokritu. Paslīdēju uz pievemtas grīdas. Izvārtījos vēmekļos un prece arī izkrita no somas. Tas notika pl.12.29 aptuveni 11.07.17. Ja Jums ir pieejams video var to apskatīties.
kā apsargs to nav redzējis un izsaucis apkopēju, jo neievērot sev priekšā notiekošo nevarēja. Nebija atsaucīgs

TasEsLV 11.07.2017

aptuveni 11. Jūlijā? :D
Bet ,ja nopietni - vērsies ar vēstuli pie veikala vadības un lūdz kompensēt sākot ar produktiem. ASV varētu jau skatīties jaunu māju jūrmalā.

"Izejot no veikala kases-nokritu." - kam negadās.
"Izvārtījos vēmekļos" - nu labi, nokriti un nokriti. Kāpēc vēl jāvārtās vēmekļos?! Tā ir kaut kāda dīvaina tieksme, pēc nokrišanas vārtīties pa vēmekļiem.
"Tas notika pl.12.29 aptuveni 11.07.17." - smaga apziņas atslēgšanās, ja pat datumu var rakstīt tikai aptuvenu.
"Ja Jums ir pieejams video var to apskatīties." - žēl, ka pēc izvārtīšanās vēmekļos neiedomājies uzrakstīt arī aptuveni kurā Top veikalā tas notika, lai var noskatīties to video, kur Anna vārtās vēmekļos.