TOP Partika - Krāpšana

Izmantojot to, ka ne visi pircēji zin, ka akcīzi alkoholam maksā ražotājs tajā brīdī, kad iegādājas akcīzes uzlīmes, veikalu TOP darbinieki naski vien paceļ cenas visam alkoholam, kas uz 1. Martu atrodas veikalā, neskatoties uz to, ka akcīze par to jau sen nomaksāta, un palielināt cenu vajadzētu tikai piegādām, kuras ir ar akcīzes markām, iegādātām pēc 1. Marta. Nopelnīja kapeiciņu, reputāciju pa rubli pazaudēja...

C critical thinker 02.03.2018

neesmu pētījis precīzi noteikumus, bet tā viss nav. alkoholu visur pārrēķināja.
cīgām mainās pamazām - bet tur cena uz markas

donna b 02.03.2018

Tev vispar ir saprasana par tirdzniecibu? Mego (vai visi citi veikali) ieperk akcizes preces no razotaja. Razotajam nodokli paaugstina, tapec ari vins pardod savu preci par augstako cenu. Tad veikals piemero savu uzcenojuma %, kas galu gala veido pardosanas cenu. Protams ka veikals netirgos ar zaudejumu, un tapec pardosanas cena pieaugs, jo iepirkuma cena ari palielinajas. Ka vispar kaut ko tik dumju uzrakstit!

C critical thinker 02.03.2018

nu paga, es saprotu Jura domu - šmigu neved uz lielo veikalu pa kastei dienā. bet alkoholam ir citi akcīzes pārrēķināšanas principi, kā izskatās, to Juris nav ņēmis vērā. sadomājis, ka baigo TOP sazvērestību atklājis.