LV RU

Tiesas izpildītājs! Kalvis Dūrītis - Diskusijas par Darba likumu

Хотели вот о чём узнать. Моя знакомая сделала оплату через этого недотёпу Kalvis Dūritis. На все её запросы предоставить квитанции, что данная персона сделал оплату согласно цели платежа уже 610 дней не увенчались успехом. Она шла ему навстречу получая письма на почте, тратила на это время, тратила время, чтобы прочитать, что пишет это существо. Конечно ей неприятно, что её данные пишет чёрти знает кто. Претензия о том, что её данные в руках неведь знает у кого будет позже. Но до сих пор подтверждающий документ и чеки согласно pazinojums она не получила. И остаётся неизвестным дата, сумма когда он сделал работу за которую взял с неё деньги. Согласно какому пункта закона он ведёт себя с позиции великочеловека? Ни наград ни почести у него полный ноль, чтобы с её стороны было удовлетворение такой персоной с моральной точки зрения. Данная персона без бумажки кака..ка. А при просьбе бумажки чувствуется запах потных генита..ий только.

Komentāri (8)

S Spuris 08.06.2019

Tak iesniedziet pretenzijas Tieslietu ministrijā pret to parazītu . Viņa uzvārds jau vien liecina kas tas par fruktu ir :

Оккупант 14.06.2019

вот вот. и я о том же. из-за какой-то кучки паразитов такой сыр бор.

S Spuris 15.06.2019

Lielākā daļa ZTI ir psiholoģiski nelīdzsvarotas personas bez labas izglītības,bez jebkādām profesijām un zināšanām.Lai kļūtu par tik zemisku personu un parazitēt uz citu rēķiniem,īpašas iemaņas vajadzīgas nav.Dažus gadus pabūt kādai tiesu amatpersonai par šestaku,ķipa -priņesi i podai,tad nolikt praastu ieskaiti,kura ir daudz vieglāka nekā skolēniem eksāmenu laikā un olē - ZTI izcepts jauns .Jūsu paziņai jādodas uz Tieslietu minitriju ar iesniegumu pret to ZTī un vēlams vēl konsultācija pie laba jurista. Un prasīt finansiālu kompenšaciju par nodarīto.Man vienam pazīstamam arī tagad pret vienu ZTI lietu uzsākta.Varat iedomāties - viņam viena ZTI atstāja iztikai uz mēnesi apmēram 6 EUR. Un divus mēnešus pēc kārtas.Pie tam cilvēks vel 2 grupas invaliditāte un trūcīgā persona ir.Tai ZTI būs lielas nepatikšanas.Cerams ka viņu ar kaunu atstādinās no amata un parazitēšanas uz visiem laikiem.

Оккупант 16.06.2019

pie laba jurista - а как его распознать?

S Spuris 16.06.2019

Nav ne jausmas kā,taču domāju,ka tāpat kā viesu ko cilvēki meklē var sameklēt ar interneta palīdzību.Ir forumi ar atsauksmēm par daudzām lietām,tāpat varētu būt arī par juristiem atsauksmes.

Оккупант 16.06.2019

судя по тому какие юристы работают в домоуправлении, или например у Ушакова понимаешь, что юристов у нас нету.

Оккупант 02.07.2019

После того как это чучело влезло в жизнь моей знакомой, моя знакомая пытаясь защитить свою репутацию. Это чучел визжит как свинья. Мы в шоке.

Оккупант 02.07.2019

Хотели заметить при всем при том, что унижает другие семьи своим присутствием выкладывает фото своей семьи, как они отдыхают и как заботятся о детях. При этом не залумываясь, а платит ли должник за общественный транспорт, не откусили ли ему нос контролёры.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes