Tiesas izpildītājs! Kalvis Dūrītis - Krāpšana

Kalvja Dūrīša kungs ar savu sabiedroto (iespējams sievu) apkrāpj cilvēkus. Vēršas parādu sakarā, skaidrojot, ka jums ir parāds bankā un to ir iespējams dzēst caur viņu, sūtot naudu pa tiešo viņam, nevis bankai. Summa ir izdomāta, nekādi dokumenti netiek parādīti.
Situācija bija sekojoša.
Man piezvanīja un paskaidroja, ka man ir neliels, slēpts parāds bankā, kurā man ir hipotekārais kredīts. Es biju uzmanīgs, jo situācija likās maz ticama. Atbildēju, ka informāciju par parādu noskaidrošu bankā, man piekrita un saruna ar to beidzās.
Banka, protams, nekādu parādu neatrada.
Bet dūrīša kungs nespēja nomierināties un turpināja man uz telefonu sūtīt paziņojumus ar rēķina numuru un summu, kuru viņam nepieciešams pārskaitīt. Summu es viņam, protams, neparskaitīju. Pēc divām nedēļām saņēmu no viņa sekojošu tekstu - “! ”. Acīmredzot viņš ļoti vēlējās dabūt no manis naudu. Esiet uzmanīgi, pārbaudiet savus datus un neuzticieties šim cilvēkam. Viņš meklē neuzmanīgus cilvēkus, kuri bez liekiem jautājumiem sūtītu viņam naudu, kuru atpakaļ nedabūtu. Augstākā līmeņa krāpšana.

S Spuris 14.07.2022

Jūsu vietā es vērstos tiesas kantoros.Tāpat oficialu pretenziju nosūtīt vajag Tieslietu ministrijai.Jegas no tā protams liela nebus jo viņi visi ir noziedznieki,taču tam d ūrītim ķeksītis būtu ielikts uz visu mūžu.Tāpat var tādu tiesāt par naudas krāpniecību.Jo vairāk tādus tiesās jo mažak būs tādu parazītu bez izglītības kantoros.

I Irina Muhina 26.07.2022

Man uz darbu atnāca pieprasījums ieturēt naudu no algas pie tā, ka es vispār nezinu, par ko tas ir un šos lēmumus pati neesmu redzējusi..

S Spuris 18.08.2022

Irina Muhina rakstiet pretenzijas oficiālas sūtot vēstules ierakstītas caur pastu vai ērtak ar elektronisko parakstu nosūtot tiem gļēvuļiem uz viņu e-pastiem.

S Spuris 18.08.2022

Tas ir klajš likumpārkāpums arī,jo vispār jūs vajadzēja brīdināt gan no tā caurā prezervatīva rezultāta Dūrīša puses ar brīdinājumu vēstuli vismaz mēnesi iepriekš tāpat arī no jūsu kantora žurkām grāmatvedēm.Silti iesaku veidot tiesu pret visiem.Mazliet ieguldīsiet naudu taču domāju,ka kompensācija būs tā vērta. Noteikti rakstiet arī uz TM pretenziju oficiālu un tam dūrītim arī.Lai ir ķeksītim vismaz.

I Irena75 18.03.2023

I Irena75 18.03.2023

Open a bank account in Lithuania.