www.sudzibas.lv Terrace Riga apkalpošana, ēdiens

Terrace Riga - apkalpošana, ēdiens

Burvīgs skats ir vienīgais plus visā šajā pasākumā...

1) Apkalpošana - briesmīga. Viesmīle, kura apkalpoja mūsu galdiņu sākumā it kā sāka pierakstīt pasūtījumu, pēc tam vienkārši kaut kur aizskrēja, pēc kāda laika atnāca atpakaļ neko nepasakot, kaut ko pierakstīja. Dzērienus atnesa pēc minūtēm 20 un arī ne visiem, tad atnesa ēdienus, joprojām neatnesot vienu no dzērieniem un arī neatnesot vienam cilvēkam ēdienu. Uz jautājumu kur ir dzēriens un ēdiens, viņa atnesa dzērienu un par ēdienu praktiski uzbrauca virsū pasakot, ka es esot pasūtījusi kaut ko citu, patiesībā citu ēdienu pasūtīja cits cilvēks un viņam viņa to ēdienu arī atnesa. Nekādas atvainošanās, protams, nebija!
Beigu beigās, kad visi pie galdiņa bija paēduši, atnesa arī aizmirsto ēdienu. Uz pēdējo viņas aizmirsto ēdienu kopumā gaidījām aptuveni stundu un kad beidzot kaut kāda cita meitene viņu atnesa, viņa pat nemācēja paskaidrot, ko īsti viņa atnesa.
Par to, ka trauki jānovāc no galda, vispār runas nav - nevienu šķīvi nenovāca vispār un kopumā pie mums viesmīle pienāca labi ja 3 reizes, kaut gan bijām tur kādu pusotru stundu.
Galdi bija pretīgi netīri, kā skolas kafūzī!

2) Ēdiens - kopumā viss ēdiens bija ok, izņemot cūkgaļas šašliku, kuru gaidīju stundu, izrādījās diezgan nelabs un arī vēlāk man bija slikti! :D

Kaut ko tādu vispār reti, kur esmu sastapusi. Likās, ka šai vietai ir jābūt līmenī... diemžēl kaut kāda kafūža līmenis tur vien ir!

N

L Ljusishka 27.07.2012

Polnostju ne soglasna s predidushimi komentarijami!! Teracce Riga poseshaem davoljno chasto i kazdij raz ostajutsa ochenj horoshie vpechatlenija!!! Oficianti vsegda vezlivie, zabotlivie, kuhnja prekrasnaja, nenachto zalovatjsa, vse ochenj zdorovo!!! Objazateljno zagljaem eshe i ne odin raz ;-)

E Eulogy 03.06.2013

Pilnībā piekrītu. Divas reizes esmu tur bijusi. Pirmajā reizē apkalpošana bija drausmīga. Sākumā ilgi gaidījām līdz mūs apkalpos, jo nez kādēļ apkalpoja visus galdiņus atskaitot mūsējo. Kad BEIDZOT pienāca mūsu kārta, pasūtījumu pieņēma ļoti slikti latviski runājoša meitene. Alu atnesa pēc 30 minūtēm, kaut krieviski runājošais blakus galdiņš kas ieradās ar mums vienlaicīgi jau ēda. Hoegaarden alu atnesa Leffes glāzēs, kas jau pašos pamatos ir nepareizi, bet ar to viss vēl nebeidzās, jo jūras velšu picas vietā pēc aptuveni stundas ilgas gaidīšanas, tika atnesta remdena pica ar sēnēm, uz lūgumu apmainīt pret īsto saņēmām atbildi, ka tad būšot jāgaida 40 minūtes, ko protams nevēlējāmies. Neskatoties uz to, čekā tika iesista pica ar jūras veltēm, kas maksā dārgāk. Uz lūgumu pārsist čeku meitene sākotnēji atcirta, ka ja jau ir izsists, tad nekā nevarot darīt. Beigās kaut kā tomēr izlaboja savu kļūdu, tiesa atvainošanos nedzirdējām.

Otrajā reizē, lai gan cilvēku nebija daudz, bija diezgan pavēss vakars. Atnācām padzert kafiju. Sēdējām vairāk kā 20 minūtes vērojot, kā meitene (šoreiz cita) laiski gorās gar leti, novāc no citiem galdiņiem izēstos šķīvjus, bet pie mūsu galdiņa tā arī nepienāca. Neiesim jau lūgties, cēlāmies un gājām prom tieši meitenei gar degunu - neviena vārda, tikai nosmīnēja pakaļ. Acīm redzot, latviski runājošos tur vai nu neapkalpo, vai apkalpo ļoti slikti. Principā uzskatu, ka tā klaja necieņas izrādīšana, jo Terases īpašnieks, kā runā, esot maskavietis.

Nākamās reizes vairs nebūs, laikam nav jāskaidro kādēļ.

donna b 03.06.2013

"Principā uzskatu, ka tā klaja necieņas izrādīšana, jo Terases īpašnieks, kā runā, esot maskavietis." Nu protams, visam pie vainas ir tautibas jautajums. /rolleye/ Tas jau oz pec masivas paranojas. Nauda neoz, un tam maskavietim protams tas ir zinams.

E Eulogy 04.06.2013

Nu nezinu gan vai tā ir paranoja. Vairāk izskatās, ka darbiniekiem dots rīkojums pirmām kārtām rūpēties par krieviski runājošajiem (kas acīm redzot viņuprāt ir naudīgāki un atstās vairāk). Citu izskaidrojumu tam, ka viens galdiņš jau ēd, kamēr blakus galdiņam pat alu nevar atnest, par ēšanu nerunājot, vai arī principā neapkalpo, vienkārši neredzu. Var jau būtu ka kļūdos, bet lai kliedētu manas šaubas būtu interesanti uzzināt atbildīgo personu viedokli.

R Rapunzel 08.06.2013

Eulogy, nu vi voobshe...Ja bi prizvala vas k otvetstvennosti za razzhiganije nacionaljnoj rozni zdesj! Ja tozhe hozhu na Terrasu i nikogda bi v zhizni ne podumala, shto russkih obsluzhat pervih..mi vse ravni tam i russkije i latishi. Ja dumaju, shto eto vashe lichnoje otnoshenije..Ja k latisham otnoshusj otlichno, u menja voobshe net nikakih problem, prosto vi dolzhni ponjatj, oficianti tam ochenj zanjatije. Nu bivajet vot tak, chto ne uspeli obsluzhitj, vi prosto popali v chas-pik. I russkije tut neprichom! Davajte uvazhatj drug druga!

M m-a-r-g-o 23.06.2013

Terrace Riga īpašnieks ir latvietis!Bet tas nu tā, žēl, ka trāpījāt neīstā brīdī un uz neīstā viesmīļa!daudzas reizes bijām un palikām ļoti apmierināti!Apkalpoja viesmīlīte Aleksandra, jau otro gadu pēc kārtas esam apmierināti ar viņas apkalpošanu un attieksme pret latviešiem viņai ir ļoti laba.Kaut gan bija piektdiena un nebija neviena brīva galdiņa, bijām laicīgi saņēmuši gan dzērienus, gan ēdienus(starpcitu ļoti laba virtuve).