Terrace Riga - Darba deveji

Gadījies pastrādāt šajā iestādē, bet pēc pāris nedēļām vairs neizturēju un aizgāju. Jāsaka godīgi, lielāku zaņķi savā mūžā neesmu redzējis.

Terasē valda pilnīgs bardaks. Uzņēmumā ir ļoti daudz menedžeru, kas slikti pilda savus tiešos pienākumus, bet pastāvīgi jaucas citu menedžeru un darbinieku darbā, izsaka izsmejošas piezīmes un demonstrē savu menedžeru pārākumu pār padotajiem.

Tieši tādēļ uzņēmumā valda negatīva atmosfēra, stress un savstarpēja rupjība.
Virtuvē tiek izmantoti nekvalitatīvi produkti, regulāri trūkst sastāvdaļas vienam vai otram ēdienam. Tas pats attiecas arī uz bāra dzērieniem, piederumiem un tīrīšanas līdzekļiem. Kā cilvēks ar atbilstošu izglītību, uzskatu, ka ēdienu un dzērienu sagatavšanas un pasniegšanas process ir vienkārši nehigiēnisks.

Regulāri tiek pieņemti un atlaisti darbinieki, ir daudz neprasmīga personāla, kuram netiek sniegta pat ne minimālā nepieciešamā apmācība, tādēļ strādāt ir jo grūtāk un haoss tikai pieaug.

Lai gan restorāna cenas ir augstas, tomēr darba samaksa ir zema. Uzņēmumā ir dubultā grāmatvedība un darbinieku "neoficiālie" grafiki, taču iekšējo nekārtību rezultātā nereti reāli nostrādātās stundas kaut kur "pazūd". Arī šajā ziņā jebkādu sapratni vai vismaz godīgu attieksmi šajā uzņēmumā nav ko gaidīt!

Dienā, kad uzrakstīju atlūgumu, patiesi jutos atvieglots.

J

S spodra 19.07.2011

pie vecā afērista un blēža Beitāna jau citu neko ar nevar gaidīt - visus cenšās uzmest :) D

T ToSpodra 19.07.2011

A m enedžeri nav tie paši suteneri? Sudzībā stāv rakstīts, ka tas ir zanķis.

J Jaguar 27.07.2011

Es noteikti piekritu, ...kautkāds arprāc nevis darbs!

M MC 02.08.2011

esmu apmeklējis šo vietu vienreiz, vēlā sestdienas vakarā... vienīgais kas manu vakaru tur nesačakarēja labais laiks un skaistais skats visapkārt. Ideja ļoti laba, bardaks baigs... uz dubulto viskiju ar ledu un tases kafijas man bija jāgaida aptuveni 15 min un tikpat ilgu laiku pavadīju gaidot rēķinu. Ap konkrēto bāru bija varbūt 6 galdiņi aizņemti (15-20cilvēku) un bārā strādāja aptuveni 6 darbinieki... pavēroju un konstatēju ka tur ir haoss un neprofesionāls personāls.

F fejalaumina 27.08.2012

Galīgi nepiekrītu par negatīvo attieksmi kolektīvā, nostrādāju visu vasaru un manuprāt vissuperīgākā vasara manā mūžā, superīgi klienti, īpaši superīgs kolektīvs un tas ja kādreiz menedžeri kaut ko aizrāda ir tikai tāpēc ka labāk redz no malas. Manuprāt, bieži saņemtie komplimenti par garšīgu ēdienu un tik ļoti liels klientu pieplūdums, parāda pilnīgi pretējo, kas minēts pārmetumos. Tāpēc ja pats nemāk būt elastīgs un nākt uz darbu labā garastāvoklī jau ir paša vaina. So, screw you :)