telvizija - personals

Labdien!
Bija kads jauks laiks kad stradaju baltkoma! Nu neeisaku tur nevienam stradat! Jo vaditaja ,/izdzēsts/ monstrs , kas noed savus darbiniekus kas vinai nepaklaujas. Otra personala dalas vaditaja /izdzēsts/ nekompetenta, rupja, bravurriga. Atlavas neatdot man dokumetus pedeja diena!

Vel visiem!
Baltkomu nopirka arzemnieks kas pless 9adas! Ab.atsledzaties..Ir tikai viens, iesniegums briva forma orginals! Ja un vel Jums notiekti zvanis , lai atrunatu piedavatu bonuss! Par ko nakam rekina redzesiet:)

Vel smalkak, /izdzēsts/ izmesta no bankas un no baltkom piedavatiem pakalpojumiem neko nesaprot bola tikai acis. Netika pie vaditajas amata! /izdzēsts/

K

K kaka 01.02.2013

a moss tevi?

Y YoYo 01.02.2013

To fekālija:
viena pagale nedeg, bet vadītājs ir jāklausa pat ja viņam nav taisnība.
Kā tu zini, ka pareizi ir tā kā Tu uzskati?!
Tu esi pieņemts darbā, tad arī veic savus pienākumums kā to paredz tavs darba līgums un prasa priekšniecība.
Laikam esi puņķains tīnis, kurš nav bījis armijā!
Pamēģini parunāt pretīm leitnantam pat ja tas ko viņš pieprasa ir pilnīgi garām!
labākajā gadījumā dabūsi pumpēties vai tīrīt ateju...
Nevienā darba vietā PAŠDARBNIEKI nav cieņā!
Dokumentus droši vien "piebremzēja" dēļ kaut kādām nenokārtotām finasiālām lietām (moš nofenderēji viņiem piķi).
Gramatika un izteiksmes veids vienkārši drausmīgi... brīnums ka tādu analfabētu vispār ir paņēmuši darbā!

donna b 01.02.2013

**Ab.atsledzaties..Ir tikai viens, iesniegums briva forma orginals! Ja un vel Jums notiekti zvanis, lai atrunatu piedavatu bonuss! Par ko nakam rekina redzesiet:)** Ko Tu muldi? Ko tas nozīme? Nemaki skaidri izteikties, neraksti vispar.

U uzzy 01.02.2013

Pats nepretendēju, ka būtu perfekts rakstītājs, bet rakstu kultūrai vajadzētu pasekot līdzi.Vai tad tik grūti uzrakstīt daudzmaz bez gramatiskām kļūdām!? Līdz pusei izlasīju un pietika man. Šādu darbinieku nekad napieņemtu darbā. Jāsāk domāt kā vienu no darba intervijas sadaļām, neliela domraksta uzrakstīšana par kādu aktuālu tēmu.

SergejsSN 01.02.2013

Atbalstu, sen jau skaidrs ka Baltkoms ir ļoti nepatīkams uzņēmums. Slavens ar savu negatīvo attieksmi pret klientiem un nekvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanu. Vispār vajadzētu viņus izstumt no šo pakalpojumu sniedzējiem.

L Liene Bredaka 01.02.2013

Kaka, kāpēc tu visiem stāsti, ka esi MUĻĶE?!?!?!?

K knopka 05.02.2013

Cilveki, Jūs laikam nezinat kādi priekšnieki mēdz būt?!? Piemēram, strādāju Latvijas Balzama veikalā...un ... priekšniece varēja ieēsties neparko. Tevi samaisīt ar dubļiem.Tā, ka KAKA, esmu ar Tevi!

L labakatelevizija 20.02.2013

Ir beidzot atradies risinājums Jūsu problēmām ! Ir parādījies ļoti kvalitatīvs TV Latvijā ! Gan satura ziņā, gan kvalitātes un cenas ziņā !

Ja vēlies baudīt jaunākās filmas no kinoteātriem, labākos sporta un citus kanālus no visas pasaules, kā arī iztikt bez reklāmām, tad nekavējies !

Visiem interesentiem rakstīt uz e-mai: [slēpt]@inbox.lv ...

E emilskr 15.07.2013

Ch varat pastastit kadas problemas jums ar telviziju ja ir, ja nav tad pastastat kadu izmantojat un kur dzivojat?
Paldies!
Varat rakstīt man uz e-pastu vai [slēpt]@gmail.com
Tel.-20317860