www.sudzibas.lv Tele2 Ne par ko neņemat mobilo ar Tele2 līgumu!

Tele2 - Ne par ko neņemat mobilo ar Tele2 līgumu!

Ne par ko neņemat mobilo sev ar tele 2 līgumu lai zelta kalnus vini solitu, jo kad noslegsiet ligumu rekins jums cels matus gaisa!

Pec pieredzes, kads kas vairs nekad neizmantos tele2!

Pērkot jebkuru subsidēto telefonu vai vienkārši noslēdzot jaunu līgumu ar Tele2, pirmos 10 mēnešus katru mēnesi saņemsiet atlaidi sarunām līdz Ls 3!

J

H holod7 05.04.2015

Biju viņu klients, kad nosaukums vēl bij BALTKOM. Ir bijis ZZ pieslēgums, gan pastāvīgais.Tika ņemti subsidētie telefoni, nekādu sūdz;ibu.Liela bija mana sajūsma par meteoru un vēl par puscenu! Rēķini tika sūtīti regulāru uz @, vienmēr korekti, pierakstījumu esmu atklājis tikai vienu reizi. Klientu nodaļā uzrakstiju par kļūdu rēķinā un man nākošais rēķins bija par attiecīgo summu mazāks.
Pagājušā gadā mainot dzīvesvietu, nācās lauzt līgumu ar tele 2, visi aprēķini bija korekti. Ja kādreiz atgriezīšos Latvijā - mans teleoperators atkal noteikti būs tele2