www.sudzibas.lv Tele2 Ne par ko neņemat mobilo ar Tele2 līgumu!

Tele2 - Ne par ko neņemat mobilo ar Tele2 līgumu!

Ne par ko neņemat mobilo sev ar tele 2 līgumu lai zelta kalnus vini solitu, jo kad noslegsiet ligumu rekins jums cels matus gaisa!

Pec pieredzes, kads kas vairs nekad neizmantos tele2!

Pērkot jebkuru subsidēto telefonu vai vienkārši noslēdzot jaunu līgumu ar Tele2, pirmos 10 mēnešus katru mēnesi saņemsiet atlaidi sarunām līdz Ls 3!

J

F fdgfdh 10.12.2004

Tu losi, Tele2 nav vainas!

W wqere 08.08.2006

Tele2 - miskaste

V Viktors 25.01.2007

Jau 3. gadu esmu tele2 tikla. Pa sho laiku nopirku jau divus subsidētus telefonus. Rekiniem nav ne vainas - cik norunasi- tika maksasi.

S sniedze 03.02.2007

Vai kaads/a arii to atlaidi ir sanjeemis?

F fogo 13.08.2007

Zini, ja- ir saņēmis! To atlaidi sanjem, ja ari runa, ne tikai nopperk telefonu pa letaku nauidinju un atlaidi dod par pilnu periodu- sakot no nakosha menesha, lai butu godigi- a to varbut piesledzis 30.datuma un nemaz nepaspesi norunat uz 3ls, kas nav problematiski, jo tarifiem nav nekadas vainas!

V Vix 05.01.2008

man patiik Tele2 supsideetie telefoni, agraak gan braakjus iztirgoja, bet peedeejie straadaa normaali vienmeer, kad ir sakariigi modelji panjemu ar zelta zivi un lietoju, kad apniik paardod un njem jaunu. tarifi arii nav bargi.

U uldis 20.01.2008

Tele2 vieniigais par ko varu sudzeties ir tas kad es vinjiem kadas 10 reizes esmu zvanijis un ludzis pieslegt man starptautiskos zvanus.. vinji man apsolija 24 h laika to izdariit bet liidz shim bridim vel to nav izdarijushi.. biskin skumji ... :(( jaa piekritu tarifiem nav nekada vaina cik norunasi tik maksaasi un nekad nav bijushi mati stavus kad sanjemu rekjinu jo apzinos cik esmu runajis :)

M Mima 23.01.2008

Jau lietoju 10 gadus ar pārtraukumu (biju pārcēlusies uz LMT) un esmu ļoti apmierināta.

P Pseido 28.02.2008

Pirms gadiem 2, t2 krāpa klientus -piekrītu. Reklāmās publicēja nepatiesas ziņas, operatores salti meloja un nedeva personu, kurai varētu rakstīt sūdzību... Bet ja sūdzību neadresē nevienam konkrēti, tad neviens arī neatbildēs.. Toreiz gribēju mainīt operatoru, bet par cik man bija samērā lieli rēķini, t2 piešķīra speciāli man atlaides apmēram 30-50% it visā gandrīz. Taču tikai tad kad rakstiski vērsos, jo zvani ir kaķim zem astes.. Paliku pie t2. Bet tagad jau pagājuši gadi 2-3 un beztermiņa atlaides, pavisam neuzkrītoši, pamazām pazudušas. Pieslēgumu pāradresēju uz zivtiņu, un tagad lietoju zz, jo abi nr svarīgi, bet zvanu tik no zz un nesūdzos.

B brigita 09.03.2008

man nāca sarunu izdruka,bet sāku salīdzināt telefona laikus un izdrukas-nesakrita,zvanīju operatoram,no tā laika izdruka atnāk,tikai balta lapa,visi paziņas nav apmierināti ar rēķinu.Nav tur īsti tīra sistēma!!!!!!!!!!

P poison 10.03.2008

pilniig piekritu,tads murgs , panemu ar pieslegumu = nekas nesakrit rekinos ar to kas darits..murgs kautkads..

J Julianna 11.03.2008

U menja v etom mesjace toze priwla pustaja raspe4atka, ja udivilasj...no nestala zvonitj... esli 4estno..operatorom neo4enj dovoljna...postojannie sboi..ploxaja sliwimostj, prerivaemostj slov.. LMT svazj takogo nedopuskaet.. sravnivala.. javlajusj klientom tele2 uze 3 goda.. polzovalasj ZZ, bila dovoljna, tolko sej4as neo4enj udobno s etim vozobnovleniem.. zato mozet daze ekonomnej polu4ilosj bi.. Kak tolko oni menja okon4ateljno vzbesat, perexozu s etim ze nomerom na ZZ.

M mafia 12.03.2008

par klientu apkalpošanu-nu jau ir normāli, bet attiecībā uz saviem darbiniekiem-te varētu veselu bēdu epopeju uzrakstīt..kāpēc tad tur neviens ilgi nestrādā?

M martins 05.04.2008

nezinu ka tiem kas te raksta ka viss ir ideali ar sakariem, un rekiniem, bet man paris gadu laika bija ari interesanti, ka nemu letos mobilos, un neviens nebija labs, jo pec kada laika saka daudz kas bojaties...ja runa pa rekiniem, tad bija interesanti..pirms nenopirku Laptopu visu muziku ladeju no mobja..un kad bija jasanem rekins, tad salidzinaju megabaitus kas mobilaja, un kas rekina..starpiba katru menesi bija ap 30 mb...zvaniju un teicu ka nesaskan interneta apjoms, bet vini teica ka mobilais kludas..ok, vins varetu kludities pa kadu 1mb, vai vairak, bet ne jau 30mb..Ja runa pa sakariem, tad piedodiet, bet to ko reklame, ka 97 procji parklajums ir totalas mulkibas.TAGAD esmu ar zelta zivtinu, un paris dienas atpakal biju cesis uz Zagarkalnu..stavot kalna man nebija zona, vai ari ja bija, tad ar partraukumiem...LAI vai ka negribas atdzit, bet LMT ir labakie sakari Latvija.

D Didzis 16.07.2008

Ko juus varat te gudri dir... Tele 2 jau kaadi 6 gadi. Probleemu nav. Telefonus nevajag baazt d..., tad vinji normaali straadaas. Ja paalii pats nezini kam zvani vaino pats sevi. Reekjinus regulaari nemaksaaju laikaa, bet man neviens neko neatsleedz, ja atsleedz pazvanu un 40 min laikaa piesleedz atpakalj. Ja jus nemaakat neko sarunaat ar operaatoru pashi vainiigi. Operatoram zvanu 2-3 reizes meenesii, vienmeer normaala attieksme un visu izstaasta un izdara.
Nepatiik tele 2 lietojat Lattelecom un esat laimiigi.

M Maija 31.07.2008

Panjeemu telefonu uz 2 gadiem. Saaka sleegties aaraa. Aiznesu uz garantijas remontu, bet tur atzinums - "nesankcioneeta lodeeshana" vai kaut kas tamliidziigs. Baac! Es tak nemaz pati nemaaku lodeet :(

Otrs - aizgaaju uz Tele2 centru Merkjelja ielaa, jo 2 meensehus jau biju sanjeemusi lielus reekjinus izdruku vietaa sanjemot baltas lapas. Uzrakstiiju suudziibu, beigu beigaas pat izciiniiju, lai informaacijas dienesta darbinieks uz taas paraksataas par sanjemshanu. Bet vai bija atbilde? Protams, ka neee!!! Uz iesniegumiem Tele2 neatbild!!!

Lai cik tas buutu diivaini, nopirku jaunu ZZ un mani izdevumi sarunaam no 30 Ls saruka uz 7.95 Ls meenesii. Ir taksh atshkjiriiba, vai ne? :))

N nee 22.08.2008

tak tie kas domaa ka zelta zivtina ir izdevigaak nekaa piesleegums laikam ir atsaldejusi smadzenes un vispar es uzskatu ka ZZ tas ir prieks berniem katram nopietnam cilvekam ir pieslegums:)

N Natalija 27.08.2008

Esmu jau 3 gadus viņu kliente un ne vienu reizi mani nav apkrāpuši ka arī apkalpošanas sfēra bija ļotilaba.

K Kristina 29.08.2008

Man tele 2 pat ljoti patik :)) es lietoju tele2 jau 7 gadus nekad neibla lmt vai ka cita... ja ari nemu telefonu piesleguma nelietoju vinju metu ara un vis lietoj u savu nummuru perkot kreditus tur jau tiesham nepie4akares...

Z zuzzanna 28.11.2008

Par sakariem nesūdzos, arī telefonu paņēmu un viss ir ok. Tikai ar to internetu gan ir interesanti, pēc rēķina varētu padomāt, ka internetā sēžu caurām sutkām.