www.sudzibas.lv Tele2 Ne par ko neņemat mobilo ar Tele2 līgumu!

Tele2 - Ne par ko neņemat mobilo ar Tele2 līgumu!

Ne par ko neņemat mobilo sev ar tele 2 līgumu lai zelta kalnus vini solitu, jo kad noslegsiet ligumu rekins jums cels matus gaisa!

Pec pieredzes, kads kas vairs nekad neizmantos tele2!

Pērkot jebkuru subsidēto telefonu vai vienkārši noslēdzot jaunu līgumu ar Tele2, pirmos 10 mēnešus katru mēnesi saņemsiet atlaidi sarunām līdz Ls 3!

J

E emīls 29.11.2008

Viss lētākais nets Bitei samaksā 3. ls un tas tev ir mēneša maksa un vari sēdēt kaut sutkām

A Antons 29.11.2008

Ja ja es ari uzkeros uz vinu neta 9s pa diennakti, tas ir galigas mulkibas, pamaciba tads teiciens"lidz 9s robezai maksa par mb no 19 lidz 86sant." un mani sakumkartes 4ls aizlidoja viena mirkli, pat sezot tikai vinu majaslapa kur neka jedziga nav, nekadi 9s nav, .

E emīls 29.11.2008

ZZ nets ir ar megawapu 29, 1.mb

S Sanita 16.01.2009

Par telefoniem nesūdzos, bet ar rēķiniem man divas reizes jau ir bijušas problēmas:(
Viena tikko, sakarā ar pāreju no 18% PVN uz 21%
Man uzrādīja ka esmu janvārī jau notērējusi 240.ls par 0.36 kb internetā...VAI TAS IR NORMĀLI?

V valdis 10.02.2009

tele2 piesleegums nav reaals. tas ir pilniigs sviests.lietoju 6 gadus tagad paargaaju uz ok . zona neapsaubaami labaaka un naudas zinaa protams ka stipri izdeviigaak.

F Fujaks 10.02.2009

Pats vainīgs, es nopirku par 50 ls jaunu telefonu bez vijeboniem, telefons labi pilda savus tiešos uzdevumus un man ir okarte, cik varu samaksāt tik arī norunāju, un galva nesāp

L Laurish 11.02.2009

Es decembrī pārgāju uz TELE2 un jau pirmo rēķinu saņemu neadekvāti lielu.
Man ir brībais 10 kur sarunas minūtes uz visiem tīkliem ir 3 santīmi (notteikts min skaits), tad man jau pirmajos mēneša datumos redzams, ka ir 7 santīmi minūte!!!
Zvanīju un izteicu savu nepatiku.Teica, ka būs jauns rēķins. Gaidu, tad redzēs/

E Elīna 19.02.2009

Ja godīgi IR atlaide. Un laba atlaide. Par cik tētis ir paņēmis mobīlos jau daudz un viņš skaitās kā zelta klients gan manam gan viņa telefonam norunājot no 14Ls sākšanas ir 7Ls atlaide tā kā PAKLUSĒ>

N navsvarigi 16.03.2009

visi pieslegumi man ne visai patik. Man shkiet, ka visi operatori kaa viens vai nu shmaucas, vai nu kludas ar rekiniem un cilvekiem gadas visadi. Talu jau nav jaiet. Pietiek ar Lattelekom! Tapec, manuprat, vusgudrak izmantot priekshapmaksas karti. Nav ne kadu PVN, nenak rekini, par kuriem pec tam jabrinas. No savas pieredzes varu ieteikt okarti. Zona vislabaka, tarifi sapratigi!

T2 muhlji jau arzz... kaut kadi bonusi, kaut kads bezmaksas kredits kartei... Tas vien liek shaubities par to visu pasdakumu. Pargaju ar zz numuru uz okarti un esmu laimigs! Viss kristalskaidri saprotams, nekadu problemu un tarifi zemaki, un tikls attistitaks. Ja ne okarti, tad varu ieteikt BiFri, ko zonas zina gan T2, gan Bite stav aptuveni lidzas, bet BiFri ir letaka viennozimigi! Bet ne zz un nu ne T2, par kura rekiniem dfzirdeti visadi brinumi!

I Imants 03.04.2009

Iegādājos pieslēgumu pirms apm. gada. Rēķini nāca diezgan nopietni, jo esmu students un man 25 ls., ir diezgan liela summa.
Tātad nāca, nāca tie rēķini, līdz brīdim kad uzvanīju viņiem uz centrāli un pajautāju vai var bik ieekonomēt uz rēķina jo tā naudiņa vienmēr bija vienāda. Viņi piedāvāja visādus atlaides es piekritu un tagat katru mēnesi vienmēr saņemu apm. 15 ls par rēķinu.
Tad nu lūk uzvaniet un pajutājiet par iespēju ietaupiit, nevajag brēkt kā mazi bērni, bet sekot līdzi rēķinam.

K Karina 22.04.2009

Piekrītu visam negatīvajam kas ir rakstīts!
Tikko atgriezos no Itālijas... Man ir 2 telefoni, viens ar biti, otrs ar tele2. Bite strādā ideāli, no Tele2 var zvanīt tikai uz emergency, jo nav zonas!!
Man telefons ir dotētais, uz 24 mēnešiem! Gribēju atteikties, mainīt operātoru - nevar, jāmaksā sods. Vēlos mainīt nr. - nevar, jāmaksā sods. Vēlos mainīt tarifu - jāmaksā sods. Tas ir viss ko viņi var piedāvāt! Sods ir ~4Ls par katru mēnesi kurš ir palicis līdz līguma beigām.
OK, es visu saprotu, līgums utt. Es nolēmu vnk nelietot to kartiņu, saņemt tikai ienākošos zvanus, jo tagad lietojos ar bite un maksāju 5 ls, nevis 20 ls ar Tele2 (ir starpība, ne?). Saņēmu rēķinu par mēnesi, kurā neesmu lietojusies ar to mobīlo - bet rēķinā parādās nezin no kurienes 2 maksas īsziņas un divas parastās. Zvanīju uz Tele2, lai uzzinātu kas par īsziņām parādās, jo nebiju tās sūtījusi. Operatore teica, ka laikam kāds cits ir lietojis manu mobilo utt.
Laikam kāds spoks???
ESIET UZMANĪGI, PĀRBAUDIET SAVUS RĒĶINUS!!!Tele2 - pilnīgi garām! Nevaru sagaidīt kad beigsies līguma termiņš!

R Raudulīte;( 30.04.2009

Tele2 smird!!!

R Raudulīte;( 30.04.2009

Smird!!!

R RobinsHuds 12.05.2009

Runājot par Tele2 tad man arī ir ko teikt.Kādu laiku atpakaļ biju klients un ar pieslēgumu protams.Skatijos visu kā nākas maksāju ate vienu dienu pēc nepilna gada aptuveni 11mēnešiem un cikturtām dienām nolēmu laust līgumu un samaksāt sodanaudu.Līgums man bija uz 2 gadiem noslēgts itkā pēc mana parauga.Tātad es nolemju laust līgumu dodos uz banku un samaksāju sodu.Pēc kāda laika man zvana tante ka es nēsot samaksājis un saka ka jāmaksā vēlreiz.Es protams biju saglabājis čeku.šie laikam škā par to bija es šiem nosūtu čeku un itkā viss būtu ok, bet nekā tie maitas vēl pasaka man kapēc es esot lauzis līgumu ka man beidzies termiņš būtu pēc 3 dienām.Ziniet man pilnīgi nosist gribējās to operatori.Es noslēdzu uz diviem gadiem a izrādās ka uz vienu un kurš idiots lauztu līgumu 3 dienas pirms termiņa beigām????Tālūk mani skaisti aptina ap pirkstu.Mūžam vairs ar tiem ākstiem nesadarbošos.

N Normunds 10.06.2009

Tele2 ir zagļi ar stāžu. Normāli viņi liekas tiem, kas neizmanto tādus pakalpojumus kā internets vai tiem, kas nemāk rēķināt. Četras reizes ar viņiem cīnījos par nepareiziem rēķiniem kopā par summu apmēram 200 lati. Naudu jau atdeva, bet tas prasīja nervus un laiku. Izvēlaties labāk citu operatoru.

L lote 02.07.2009

paņēmu telefonu ar pieslēgumu.Saplīsa jau pirmajā mēnesī...tagad atkal jāatdod remontā...vienas problēmas.

M Mērija 23.10.2009

Nu nav TELE 2 ne vainas, ja pats norunā tad arī maksā...jau sen esmu klente.

N Nauris 24.11.2009

Ja kārtīgi iepazīsies ar noteikumiem, tad viss būs kārtībā! šādi pārpratumi notiek tikai paša klienta (nejēgas) vainas dēļ.

I Inženieris 07.07.2011

TELE2 S.Ū.D.S, attieksme pret klientu nekāda, strādā arī tur laikām pabiras un nejēgas, kas pat latviski nesaprot.

G gatis72 03.10.2013

Nu nav riktīgi kruts kantoris, bet man super. LMT arī man super.