A Arturs 29.05.2003

Nepiekriitu! manu mashinu dzeki uztaisiija loti labi, turklat visi mani pazinas, kas izmantojushi iespeju tuningot savus auto TEIA Tuninga Klubaa ir apmierinaati ar kvalitati un cenu! Arturs.

T TEIAIENAIDNIEKS 24.07.2003

Arturs Ti urod! ti ponal! u tebja naverno zaporozec i posle togo kak tebe spojler prikrepili krivo i rzavimi samorezami ti naerno rad po samie ushi do usra4ki! a Teia poslednie [slēpt]@SI I [slēpt]@KI. GINTS KEMPELS ,mudilo on eshe o4en gorko poplatitsa za to 4to on mne sdelal i za podstavu! XOTITE izurodovatj svoj avtomobilj i zaplatitj za eto dengi - vsem v TEIA!!!!!

J JIECuK 25.08.2003

Kakuju 4u6 vi tut nesete, uvazajemij TEIA IENAIDNIEKS Fuck Teia! Naverno vi posavlali tuda svoj zaporozec, i s nim rebjata ni4ego sdelatj ne smogli! Moju ma6inu oni velikolepno i za umerennuju cenu priveli v polnij porjadok! A jesli vi hotite tak nazivajemij ?selskij tuning?, to jedte v drugoje mesto!P.S. Gint privet tebe ot klientov, kotorije o4enj dovolni tvojej rabotoj! :)

K Karlis 08.01.2004

Smieklīgi!!! Nesen nopirku autiņu, un sāku domāt par to kad vajadzētu kautkādus plastmasus pielikt, sāku rakņātien pa netu lasīju forumus, pasaule pilna ar plastmasiem piedāvājums ļoti liels!!! Daudzos forumos redzēju TEIA vārdu kur pāris ļautiņi to noliek liidz ar zemi un pat zemāk, bet nekādu faktu nevar pateikt , piemēram Artūrs skat. aukstāk viņš nepiekrīt un to normāli uzraksta, jo viņš ir apmierināts tad uzrodas kautkāds idijots, nu tik tiešām tur ir jābūt cilvēkam ar lielām prāta spējām :) lai uzrakstītu: "Arturs Ti urod! ti ponal! u tebja naverno zaporozec i posle togo kak tebe spojler prikrepili krivo i rzavimi samorezami ti naerno rad po samie ushi do usra4ki!" cilvēkam kurš vienkārši grib izteikt savu viedokli. Ok noteikti ka kāda mašīna arī ir sačakarēta ja cilvēki tā bļauj, bet tad veči lieciet bildes rādiet nevis tikai stulbi visu laiku dirst!!! Pats esmu redzējis divus teia izgatavojumus golf 2 ar TEIA priekšu, nu ja godīgi par spoileri neko sliktu nevarēju pateikt tas pat bija labs vienkārši viņš neizskatījās tam golfom jo 2 golfs savā būtībā ir kantains bet spoileris bija ar izteikti noapaļotiem stūriem, un dzīvē esmu redzējis BMW troiku aizmugure, sliekšņi un priekša viss no TEIA, un atkal viss izskatījās ok, tad nu nodomāju jāaizbrauc pašam uz TEIA, aizbraucu parunāju paskatījos piedāvājumus, viss ok!!! Cena arī tik tiešām ļoti laba!!! Cilvēki ļoti atsaucīgi stāsta rāda!!! Tā ka beigās nonācu pie secinājuma ka cilvēki aiz savas garlaicības vienkārši grib izcelties netā, un beigās paši paliek par idijotiem!