www.sudzibas.lv Tehnoline.lv Preci nepiegādā, naudu neatgriež

Tehnoline.lv - Preci nepiegādā, naudu neatgriež

Uzņēmumā iegādājos kafijas automātu Delonghi, kas netika piegādāts 2 mēnešus. Katru nedēļu jauka meitene pa telefonu pārliecinoši stāstīja, ka šonedēļ būs. Nebija. Kad nosūtīju pieprasījumu atgriezt naudu, nu jau otro nedēļu tā pati laipnā meitene man pārliecinoši stāsta, ka pēc 2 stundām ieskaitīs naudu. Tas vēl līdz šim nav noticis. Kādas darbības veiktas? Jāsāk ar to, ka vērsīšos PTAC un, ja vajadzēs, arī tālāk. Negodīga un pretīga komercprakse!

KassandraG 25.01.2018

Vai dabujāt naudu atpakaļ? es arī vērsos PTAC un domāju oet tālāk.

L latsand 25.01.2018

Dabūju. Pēc kāda pusgada. PTAC var viņus bakstīt, bet nekāda juridiska spēka viņiem nav.

KassandraG 25.01.2018

Bet ja aiziet pie laba jurista un tiesā? Es domāju ktko tādu darīt. Cik redzu, cilvēkiem iet grūti ar šo uzņēmumu. Vēl ne sisiem ir tā nauda, lai tā dāvināt, daudziem ir ģimenes un pa visu ir jāmaksā. Es nevaru saprast, kā var kļūt tādiem nožēlīgiem cilvekiem, kuriem pieder tehnolime.lv, kā var tik zemu krist. Var pelnīt labu naudu bez krāpšanas un cūkainas uzvedības.