www.sudzibas.lv Tehnoline.lv Neinformē par preces kavēšanos un izvairās no naudas atgriešanas

Tehnoline.lv - Neinformē par preces kavēšanos un izvairās no naudas atgriešanas

Lūdzams, neiepercieties www.tehnoline.lv. Esiet uzmanīgi! Apkalpošanas serviss zem katras kritikas. Izskatās, ka šī kompānija grib iedzīvoties nepatikšanās, jo uzskata par normālu nepiegādāt preci, tajā pat laikā arī savlaicīgi neatmaksājot summu par nesaņemto sūtījumu. Mēs domājam, ka šādi vidusslaiki ir garām, ka ir kāda kontroles sistēma tādiem internetveikaliem, bet ne. Pievāc naudu par sūtījumu un pēc tam izliekas, ka prece nav noliktavā, ka grāmatvedis nav paspējis atgriezt naudu, ka pats operators neko par epastu saraksti nezina.. Te ir mācība, ka ne vienmēr lētāka cena ir izdevīgāka, ja ir tāds risks pēc tam naudu neatgūt par nesaņemtu pakalpojumu.

Dainis 12.01.2018

'' Te ir mācība, ka ne vienmēr lētāka cena ir izdevīgāka, ja ir tāds risks pēc tam naudu neatgūt par nesaņemtu pakalpojumu.''

Beidzot kādam pieleca!

KassandraG 25.01.2018

atkal jūs ar savām 5 kopejkām

KassandraG 25.01.2018

Vai nedo. Ājat vērsties tiesā pret šo uzņēmumu? Vai atgrieza jums naudu? Vai rakstijāt iesniegumu uzņēmumam, lai parskaita atpakaļ naudu?
Visiem, kam ir bijusi tāda nepatīkamā situācija ar tehnoline.lv jāiet pie jurista un tiesā! Vajag darīt visu iespējamo, lai ši uzņēmumas un amatpersonas ir sodītas, un lai tie tiktu uz melno sarakstu, nespējot tālāk "strādāt". Protams, viņi (tehnoline īpašnieki) var daudz ko izdomāt, sia uz citu personu, mainīt veikalam nosaukumu, adresi. Bet viņi kā bija cūkas, tādi arī paliks. Un neviens cilveks nepaliks nesodītis par savām darīšanām. Kā saka часики тикают.. Всё кругом возвращается..