Tehnoline.lv - Krāpšana

2.01.2019 tika iegādāta gāzes plīts aeg par 541 eur, plus piegāde uz saldu 18 eur. Mājaslapa norāda ka prece ir noliktavā un piegāde tiks veikta 2 līdz 5 darba dienu laikā. Tagad ir 16.02.2019 - ir pagājis pusotrs mēnesis, ir veikti vairāki zvani, taču vienmēr ir atrunas ka prece nav atnākusi no ražotāja vai dažādi citi aizbildinājumi, lai gan pat vēl šodien mājaslapa norāda ka prece ir noliktavā un piegāde latviā iespējama 2 līdz 5 darba dienu laikā.
Rēķinā norādītās summas uzrāda ka šī kompānija nemaksā pvn - pvn latvijā ir jāmaksā ja apgrozījums pārsniedz 40 000 eur gadā - mājaslapā atrodamas preces kuru cena pārsniedz 10 000 eur. Internetā atrodamā informācija liecina, ka kompānijai ir vid administratīvo nodokļu parāds 3327 eur apmērā.
Mans minējums ir ka šajā uzņēmumā strādā 1 persona, kura veic pasūtījumus par neesošām precēm, un pārpērk preces no citiem tirgotājiem par lētāku naudu, ievadot jūsu adresi - tādejādi, pats precei pat nepieskaras, bet ir atkarīgs no citiem. Tāpēc ir šādas atrunas.
Tiks uzsākta cīņa par naudas atgūšanu

Papildināts Janis200200 22.02.2019

Beidzot izdevāsi Tehnoline sazvanīt, kas izdevās tikai aptuveni ar divdesmito reizi, ceturtajā dienā. Sieviete pie telefona vēl sākumā centās pierunāt lai gaidam vēl, taču kad sāku stāstīt ka esmu izpētijis visu viņu uzņēmumu, un zinu ka viņi ir uz bankrota robežas, tad solijās naudu atgriezt 2 nedēļu laikā, kam nepiekritu, jo kāpēc gan lai mēs gaidītu vēl 2 nedēļas. Devu viņiem 3 darba dienas lai pārskaita naudu, bet teica ka grāmatveži nevarot tik ātri to nokārtot. Kad minēju faktu, ka nemaksājot PVN, viņu apgrozījums ir zem 40 tūkstošiem gadā un ka 100% zinu ka šajā uzņēmumā strādā tikai viens cilvēks un tur nekādu grāmatvežu nav, tad sieviete nometa klausuli.

J

Ventilators 18.02.2019

Kāpēc to visu nevarējāt izdarīt pirms pirkuma. Nebūtu tagad čakars.

J Janis200200 22.02.2019

Kā jau minēju iepriekšējajā komentārā, preci iegādājās mana mamma. Noteikti būs mācība gan viņai gan citiem, ka labāk ir mazliet piemaksāt un aiziet uz populāru veikalu un iegadāties preci klātesot.