www.sudzibas.lv Tehnoline.lv Ignorē klientus

Tehnoline.lv - Ignorē klientus

Interneta veikals, kurš ča**rē klientus!Situācija bija sekojoša - par cik interneta veikals www.tehnolain.lv piedāvā ievērojami lētāk preces, nekā konkurenti, vēlējos iegādāties televizoru. Piezvanīju, pajautāju vai ir uz vietas, atbilde bija, ka nē, bet ja varot pagaidīt tad nedēļas laikā preci sagādās! Par cik prece ievērojami lētāka nekā citur nodomāju, ka nedēļu varu pagaidīt! Paiet nedēļa, neviena atzvana, zvanu pats - paceļ un protams pēc izskaidrošanas kāpēc es zvanu paziņo, ka tūlīt noskaidrošot un tad atzvanīšot. Paiet pāris stundas protams atzvanu nesaņemu. Labi - cilvēki aizņemti skrien... Zvanu nākamajā dienā - protams atbildes nav, zvanu pēc pāris stundām atkal nekā.... Nu domāju, ja spēlīte tas spēlīte - zvanu no cita telefona - protams paceļ un laipni runājas, kad pajautāju atkal savu jautājumu, tad sākas taisnošanās... nu tā arī preci nesaņēmu. Nu bļin, ja arī nobruka tas pasākums cilvēcīgi būtu piezvanījis pateicis un būtu taku saprasts, bet nē man te tagad aiz dusmām jādomā, kam lai to pastāstu....

D

1 1808 10.09.2015

Nu labi ka tā, es pasūtīju preci, teica, ka esot uz vietas un varēšot nākamajā dienā pēc apmaksas sānemšanas piegādāt, bet reāli preci saņēmu tikai nākamajā nedēļā

D [email protected] 28.03.2018

Tehnoline SIA neiepērcieties šai veikalā. Pasūtot preci cena jau tiek nosaukta cita, augstāka kā norādīta mājas lapā. Sūtīju kafijas aparātu pa 111.00 eiro, jau bija 122.00 labi 10 eiro, bet tad uzrādi to cenu mājas lapā. Bet tas nav viss
tiek solīta piegāde nedēļas laikā, nu jau pagājuša vairāk kā divas un nekā. Nevīžo pat pabrīdināt, ka nebūs un kad būs. Bet iepriekšmaksu gan vajadzēja jau uzreiz samaksāt. Viens murgs, ja tev vajag to preci ,tev sola un nekā.