www.sudzibas.lv Tautas skaitīšana Afēra valsts mērogā

Tautas skaitīšana - Afēra valsts mērogā

Tauta, sakiet lūdzu, vai tautas skaitīšana nav viena milzīga afēra valsts mērogā?Lauku teritorijās puse no tur atrodošos saimniecību nemaz nav atrodamas skaitītajiem iedptajos sarakstos, it sevišķi tas, kurās dzivo bezdarbnieki un pensionāri.Ja tie netiek uzskaitīti, tātad priekš valsts tie vairs neeksistē.Turpretī tie, kuri ir jau saskaitīti, neskaitāmas reizes telefoniski 'no augšas ", tiek iztaujāti:Vai pie jums skaitītāji tiesām bija?Vai tiešam jūsu saimniecībā dzīvo tik daudz ļaužu? Vai tad neviens vēl nav aizbrācis uz ārzemēm?Tas viss izskatās pēc kārtējas izsaimniekošanas .

7 7777 03.04.2011

Man pieder pašas radīts bizness, kurā valsts un eiropa neko nav iegildījusi, tāpēc neko nevar atņemt.Es drīkstu strādāt 16 st.darba dienu, jo man gribas dzīvot, nevis izdzīvot.Es maksāju nodokļus, un tos man nav žēl zaudēt.Arī algas nodarbinātajiem maksāju lielākas par minimālo.Un ja nodarbinātais strādā labi un vairākus gadus, tad daudz lielāku par minimālo.Dzīvoju privātmājā un braucu ar mašīnu, kā arī reizi gadā 3 ned.atpūšos musulmaņu zemēs.Neskatoties uz to es skaidri apzinos, ka gļēvums nav labākā rakstura īpašība un baidīties no tā, ka kāds ko atņems ir nepamatoti.Nosauc, ko tad var atņemt, ja neviens neko nav devis.Pat bezdarbnieka pabalstu nevar atņemt.Kaut arī valsti pārvalda krimināli grupējumi, nevienu nevar apcietināt, tiesāt vai ko atņemt bez iemesla.Var atņemt pārtikas paku, bet lai viņi aizrijas ar savu humāno palīdzību.Ne jau tāda palīdzība šeit ir vajadzīga.Ja Latviju sāks apdzīvot musulmaņi, par ko es nedaudz šaubos, jo šeit atrodas daži bēgli, kuru vienīgā vēlēšanās ir no šejienes aizbraukt, tad šeit vispār valdīs cita kartība.Kas valdībai padomā varam tikai nojaust.Vēl man gribas zināt, ko var pazaudēt tie bezdarbnieku bari, kuriem ir tikai parādi un nav nekādas perspektīves nākotnei.Bet šie cilvēki ir visvienaldzīgākie, tieši viņus viss apmierina.

в Вacя 03.04.2011

Bezdarbnieku pabalstu nevar atņemt? Pirms 2 gadiem samazināja bezdarbnieku pabalstu uz pusi. Un tā skaitās neatņemšana?
vienotiba neko nav paveikusi tautas labā, neko.

P Patriots 03.04.2011

Paēdušais needušo nekad nesapratīs.Vai tu būtu ar mieru palaist visus savus darbiniekus uz kādu nedēļu piketēt pie valdības mājas, maksājot tiem dienas algu?Par to stipri šaubos.Kad braucām uz barikādēm, visi bijām labi organizēti, iestādes nodrošināja transportu.Kā lai tagad ilgstošs lauku bezdarbnieks nokļūst līdz Rīgai?Par tiem līdzakļiem var nopirkt ģimenei nedēļas pārtiku, kāda var būt runa par protestiem.Tie, kam ir darbs, nekavējoties to zaudētu, jo uz katru darbavietu laukos gaida daudz pretendentu.Par tiem, kuri nodzērušies es šoreiz nerunāju, tādu pietiek arī pilsētās.Vēl mani uztrauc tāds jautājums, šinī portālā, un vispār laiku pa laikam parādās aktivitātes, ka visiem krievvalodīgajiem esot ši zeme jāatstāj.Kas to visu organizē?Laikam kādam tas ir izdevīgi, kamēr tauta savā starpā naidosies, konkrēti politiskie spēki aīzsegā turpinās izlaupīt valsti.To visi jau sen ir aizmirsuši, ka uz barikādēm bijām mēs visi, gan latvieši, gan krievvalodīgie.Man ir aizdomas, ka barikāžu dalībniekus ar laiku piemeklēs strēlnieku un leģionāru liktenis, kad lielākā tautas daļa izrādīs nicināšanu.

7 7777 03.04.2011

Pat negrasījās neko paveikt.Nevar jau akli visam ticēt, ko sola.Nedaudz jāfiltrē.Pabalstus samazināja, nodokļus palielināja, bet visi ar notiekošo ir apmierināti.Priecājas, ka vispār ko iedod un atceras, ka pēc kara bija vēl sliktāk.

7 7777 03.04.2011

Palaist būtu ar mieru, algu nemaksātu, jo man nauda uz lauka neaug.Nauda ir jānopelna, nav tie laiki, ka valsts par visiem gādāja.Tagad ir tik cik ir, Uz protesta akciju pret latvenergo tarifiem ne tikai laidu, bet aicināju piedalīties.Man visi atbildēja, ka negriboties braukt un viņi tāpat maz nodedzinot un uz viņiem tas neattiecoties.Ka tas attiecas vienādi uz visiem, jo viss sadārdzināsies, pat neaizdomājas.

P Patriots 03.04.2011

To, ka pēc kara bija sliktāk tu man nestāsti.Tajos gados ar katru dienu dzīves apstākļi arvien uzlabojās, toties tagad ir otrādi.To visu evolūcijas procesu esmu izbaudījis pats uz savas ādas.Man nav bijis neviena bagāta partijnieka ar stipru aizmuguri, kas laikus būtu ievirzījis uz pareizām kabatas piestūķēsanas vietām.Savā laikā par brīvdomāšanu pat ar VDK iznāca saskarties.Visu savu apzinīgo mūžu esmu centies kaut ko darīt, bet sastopot šādu pretdarbību no valsts puses tiešām vairs neceļas rokas.Tad jau tiešām visu likvidēt, izpārdot un iet slīpēt pašvaldības sliesni, gaidot žēlastības dāvanas, kā liela daļa to arī dara.

7 7777 03.04.2011

Es nezinu kā bija pēc kara, jo piedzimu daudzus gadus pēc kara.To nestāstu es, bet tie kas par mūsu valsti fano un māca būt pazemīgiem, visu paciest un ar visu samierināties.Tas nav mans viedoklis.Es pēc dabas cīnītāja un pateicības peršas nedziedāšu.

7 7777 03.04.2011

Neko vairs nevar izpārdot.Nav kas pērk.Pat par sviestmaizi neko neņem.Es jau mēģināju.Nezinu vai dāvinājumu pat gribētu ņemt, jo nodoklis jāmaksā.Tirgus cenas īpašumiem ir necilvēcīgi zemas, ja tā nav Rīga.

P Patriots 03.04.2011

Es pārdošanu pieminēju tikai pemēra pēc, ja būtu bijusi vēlēšanās pārdot, zeme un mežs jau sen būtu realizēti, kādi pāris sagrabējuši Opeļi nobraukti un nodoti metāllūžņos.Kādreiz bija arī daudzi auto un moči, tagad ir palicis vien velosipēds kā pārvietošanās līdzeklis.Arī ar autobusu iznāk 10 reizes lētāk, nekā iegādāties auto.Tāda ir reālā dzīve Latvijas laukos.Nezinu tikai ar ko tā beigsies, runā, ka būšot nacionalizācija, un atņemšot īpašumus.Vispār ja tev iznāk laiks, ielūkojies"www.aisbegs.lv", tur atradīsi daudzas publikācijas par šo tematu.It īpaši iesaku izlasīt rakstu"Tā tagad nogalina Latviju".

в Вacя 03.04.2011

Nu ārprāts!

7 7777 03.04.2011

Paldies!Es zinu šo saitu un bieži tur ieskatos, kā arī citiem iesaku.Žēl, ka tā notiek.Nedomāju gan, ka piedzīvošu šādus laikus.Laikam jau tiesa, ka lauciniekiem iet grūti, jo valsts politika ir tendēta uz lauku iznīcināšanu.Vismaz ēdat normālu pārtiku.Mums pilsētā nav izvēles.Par bargu naudu vēderus ar indēm piebāžam.

P Patriots 03.04.2011

Tik tiešam, vienīgais, kas mums vēl ir palicis-gaiss un pašu ražotā pārtika.Cik ilgi mēs, sīkzemnieki vēl vilksim, nav zināms.Visam cenas ceļas, tanī pašā laikā par produkciju maksā vien grašus.Jau kopš pērnā gada rudens arī cūkas neatmaksājas audzēt, jo no ārzemēm nākot cūkgaļa pa 0, 50 Ls kilogramā.Savā dzīvē nožēloju tikai divas lietas-pirmo, ka paliku laukos, kaut gan bija iespējas izvēlēties citu dzīvi, un otrā, kad biju uz barikādēm, un pats savu roku pieliku, lai tagad latviešiem būtu jāmūk no savas valsts svešumā.Laikam latviešiem tas ir gēnos, karot priekš citiem, lai tiem būtu labklājība, bet pašiem plikas pakaļas.Kādreiz strēlniekiem kaut muižas zemi iedeva, mums drīz šo pašu mūsu vectēvu izcīnīto atņems, lai atdotu aizņemtos miljardus.

7 7777 03.04.2011

Paldies dievam, uz barikādēm negāju, jo nebija pieņemami tie cilvēki, kas aiz tā stāvēja.Nekad neesmu ticējusi komunistiem un viņi aicinājumiem.Šī suga vēl jo projām pie varas turas, tikai apvienojumā ar kriminālu.Ja šodien būtu nemieri es gan ietu.Manuprāt, pārmaiņas būtu ļoti nepieciešamas, jo tā turpināties vairs nevar.Neesmu ar mieru iet tautasdziesmas dziedāt un pastaliņās lēkāt.Tāds apsmiekls nav pieņemams.

P Patriots 03.04.2011

7777 Paldies! Bija patīkami patērzēt ar saprotošu cilvēku, jo no jaunās paaudzes citu neko, kā nicinājumu m un lamas par saviem vecmodīgajiem uzskatiem netiku saņēmis.Pretī tieķ likti patriotiski saukļi par āriešu rasi, izredzēto valodu un protms ik pie vārda pieminēti "urlas", kaut gan neviens valodnieks nezina šī vārda nozīmi.Lai tev izdodas visi biznesa plāni, kas bija iecerēti!

7 7777 03.04.2011

Paldies!Lai Tev arī veicas! Ar labu nakti!

Paldies! Ar labunakti!

P parastais 05.04.2011

Vislielakais murgs ir tautas skaitisana interneta. Tur ir tada sadala - kas Jus esat - pilsonis, nepilsonis vai cilveks bez pilsonibas .
Kad mana sieva ierakstija nepilsonis, tad beigas izradijas kluda . Vajagot rakstit - cilveks bez pilsonibas . Bet kur tad ir ta skirba - nepilsonis un cilveks bez pilsonibas ?
Idiotisms . Tapec es tagad nebrinos kapec si valsts grimst.9a3

M mmm 08.04.2011

mēs viss ciems nevaram sagaidīt, kad vāciski runājošās zemes robežu pavērs, nevaram jau gandrīz pusotru gadu nodevas par zemi, un par saviem bērniem un vecākiem nomaksāt pat pašvaldībai, draud ar īpašuma izpārdošanu ārzemniekiem