T ToJuris 05.03.2011

Saskaitīties tu vari jau tagad ar internetbankas palīdzību, bet vai pēc šadas procedūras tavā bankas kontā būs palikusi arī nauda, tas ir tavās paša rokās.Pēc skaitīšanas atklāsies, ka Latvijā dzīvo nevis 2 miljoni, bet gan visi 5, jo Sinī elektroniskajā sistēma ir iespējams legalizēt visus nelegālos imigrantus, pat ja viņi vēl nav Latvijā.Tā, ka skaitītāji arī izmantos portatīvos datorus informācijas ievadīšanai, manipulēt ar datiem būs ļoti plaša iespējas, un atbildības nekadas.

N nika 05.03.2011

Vai tā lapa vispār strādā? Mēģināju gan pa dienu, gan tagad, jau pusstundu rāda "pieslēgšanās..."

T ToNika 05.03.2011

Ļoti ilgi jāgaida, var pieskaitīties vai nu caur internetbanku, vai elektronisko parakstu.Neizdevies eksperiments.