www.sudzibas.lv Tautas skaitīšana Afēra valsts mērogā

Tautas skaitīšana - Afēra valsts mērogā

Tauta, sakiet lūdzu, vai tautas skaitīšana nav viena milzīga afēra valsts mērogā?Lauku teritorijās puse no tur atrodošos saimniecību nemaz nav atrodamas skaitītajiem iedptajos sarakstos, it sevišķi tas, kurās dzivo bezdarbnieki un pensionāri.Ja tie netiek uzskaitīti, tātad priekš valsts tie vairs neeksistē.Turpretī tie, kuri ir jau saskaitīti, neskaitāmas reizes telefoniski 'no augšas ", tiek iztaujāti:Vai pie jums skaitītāji tiesām bija?Vai tiešam jūsu saimniecībā dzīvo tik daudz ļaužu? Vai tad neviens vēl nav aizbrācis uz ārzemēm?Tas viss izskatās pēc kārtējas izsaimniekošanas .

E Esesesseseseseses 02.04.2011

Visa mūsu valsts ar tās padebīlām valdībām ir viena liela afēra!

č Čoms 02.04.2011

Kādas padebilās? Tās taču ir izredzēto shēmotāju un likumīgo zagļu valdības.Kur tu vēl citur atradīsi tādu valdību, kas savu tautu ir jau gandrīz iznīcinājuši?Pat pēc kara un Staļina represijām Latvijā bija krietni vairāk ieddīvotāju nekā tagad.Laukos ir palikusi tikai desmitā daļa no kādreiz tur dzivojošajiem.

D dievaberns 02.04.2011

Ja esi kristietis, tad droši pievienojies domu biedriem par ticību, kristietību, sarunas par Dievu, iepazīšanās ar kristiešiem, kopīgi kristiešu pasākumi:

Droši pievienojies, nāc un diskutē, izsaki savu viedokli.

č Čoms 02.04.2011

Ar Dievu es sarunājos 20 gadus atpakaļ, kad regulāri lietoju šnabi.Pēc mēnesi ieilguša plosta bija iespējams kontaktēties ar Dievu, enģeļiem, un visādām citām būtnēm.Vienreiz pat zaļi cilvēciņi staigāja pa elektrības vadiem.Dieva bērns, ja netici, pamēģini, iznāks ļoti reāls kontakts!

E Esesesseseseseses 02.04.2011

Dieva Bērns, ar Dievu es varētu sarunāties, ja man iekšās būtu kāds 0, 7 tīrās mantas!

D dana 02.04.2011

Tas ir blefs un korupcija ap tautas skaitītāju konkursu, jo GFK salika pašvaldību darbiniekus ar 5 klasēm.

7 7777 02.04.2011

Es gan teiktu tā-kur vēl atradīsi tautu, kura ar visu būs mierā un visu pacietīs.Kurai nav nekādu iebildumu, ka viņu iznīcina.Eiropa ir pieradusi, ka cilvēki par sevi rūpējas, tāpēc negaidiet, ka kāds mūsu vietā domās, gādās, prasīs un dos.

D Daiga 02.04.2011

Es pati skaitu tautu, ar pašvaldību man nav nekāda sakara un man ir augstākā izglītība .Un par to cik tas tautas skaitītājs ir godīgs pret doto uzdevumu ir atbildīgs katrs pats . Atzvana, lai precizētu vai tas skaitītājs nav kļūdījies un visu pareizi atzīmējis, tā teikt kontrole . Esiet iecietīgi pret tiem kuri to dara un tanī pat laikā arī uzmanīgi .
Tautas skaitīšana nerisina nekādas valsts vai pašvaldības problēmas, tā ir STATISTIKA

č Čoms 02.04.2011

Man liekas, ka runa bija nevis par skaitītāju godīgumu, bet gan par to, ka daudzas saimniecības nav ietvertas skaitāmo sarakstos.Dzirdēju, ka tikšot samazinātas skaitītāju algas, majsājot par diviem arpus mēnešiem nevis 500Ls, bet gan 300, jo daudzi esot saskaitījušies internetā.

P Patriots 03.04.2011

Pēc šīs skaitīšanas būs apzinātas visas mītnes un to stāvoklis, lai zinātu cik musulmaņu varēs iepludināt Latvijā.Pat profesore Janīna Kursīte nesen savās publikācijās plaši runāja par šo tēmu.Saturieties krievi un latvieši, drīz jūs būsiet melnādainajiem par vergiem, ar vārdu sakot-baltie nēģeri.

7 7777 03.04.2011

Nezinu par kādiem musulmaņiem Jūs runājat.Mēs laimīgi varētu būt, ja viņi šeit brauktu.Ievestu naudu un radītu darba vietas.Nevienas musulmaņu valsts iedzīvotāji nav izteikuši šādu vēlēšanos.Nevar tak būt tik stulbi un mierināt sevi ar domu, ka kaut kur ir vēl sliktāk un visi drāzīs uz šejieni.Pajautājiet paši sev-kāpēc lai musulmaņi to darītu?Nesakārtota sociālā sfēra, trūkums, bezdarbs, slikts klimats, stulbi un aprobežoti latvieši.Nu tiešām tāds kokteilis, ka prieks.Varbūt domājat, ka brauks, lai mūsu latvietiskumu iznīdētu un pastalinas atņemtu?Neglaimojiet sev.Daudz esmu bijusi musulmaņu zemēs un teikšu godīgi, viņiem ir nospļauties par mums un šo dieva aizmirsto eiropas nomali.Viņi mūs nicina, uzskata par lupatām un garīgiem kropliem.Un man ir kauns teikt, ka esmu no Latvijas.Parasti meloju un saku kādu citu valsti.Mani ir pāri 50 gadiem, tas tiem, kas teiks, ka mauciņa braukā pa pasauli.Un tagad ir pienākuši laiki, ka kauns atzīties kurai valstij un tautai esam piederīgi.

P Patriots 03.04.2011

Tevi varbūt interesē, kurās pašvaldībās vasarā viesosies šo melnādaino delegācijas?Drīz mēs latvieši un krievvalodīgie kļūsim viņiem par kalpiem, jo viņiem būs visas atlaides un pieejami milzīgi naudas līdzekļi.Pat vecajās ES dalībvalstīs liela daļa pilsētu jau faktiski pieder bagātājiem naftas magnātiem, arī tādu ubagvalstiņu kā Latviju viņiem iegādāties būs ļoti vienkārši, katram pie varas esošajam iedos pa miljonam un bez trokšņa papīri tiks parakstīti.

7 7777 03.04.2011

Tu man Patriot paskaidro kāpēc viņiem to vajag.Kas pie mums tāds ir, lai viņi vestu savu naudu mums.Ja viņi ir tik bagāti, ka mēs noderēsim par kalpiem, tad kādā virzienā mēs viņiem kalposim?Latvieši jau sen kalpo eiropā par minimālo algu, jo Latvijā nevar nopelnīt neko.Ja musulmaņi vedīs Latvijā naudu un radīs daudz darbavietas visi to tikai apsveiks un neviens neiebildīs, bet liekas pārlieku neticami, jo viņu pašu zemēs ir gan teritorijas, kurās ko ražot, gan darba roku pietiek.Es tevi saprotu kā patriotu, bet latvieši ir iznīcināta kā tauta, pret genocīdu mēs neiebildām, tā ka tevis piedāvātais variants ir tas labākais, citādi atlikušais mazumiņš jau bada nāvēs mirst un no patriotisma vairs nezina ne nieka.

7 7777 03.04.2011

Un, laikam jau, starp visām pasaules tautām esam vispazemīgakie, visvienaldzīgākie un visstulbākie.Un vēl pa starpām ienaidniekus un vainīgos meklējam, nekādīgi nesaprotot, ka problēma ir pašos.Pamēģini kādam pateikt, ka jāaizstāv savas tiesības, jārisina problēmas.Skatīsies kā uz traku un kušinās, lai kāds nesadzird.Augstākais ko var-runāt par pozitīvu domāšanu un gaidīt debessmannu no gaisa.Visi dzīvo slikti, bet visi ir apmierināti.Smadzenes vai nu pilnīgi izskalotas vai tādu jau sākotnēji nav bijis.

P Patriots 03.04.2011

Latvijas avīzē nesen parādījās publikācijas, ka vecās ES dalībvalstis nespēj tikt galā ar imigrantu pūļiem un piešķirs nabadzīgākajām ES valstīm līdzekļus šo imigrantu izmitināšanai.No rakstītā noprotams, ka ne jau nu šurp brauks tie labākie.Arī par melnādaino viesošanos nav nekas izdomāts, ja netici, painteresējies, kurā no bijušā Madonas rajona pašvaldībām vasarā viesosies melnādaino delegācija.Patriotisms manī sāka iet mazumā pēc brīvības atgūšanas, un pašlaik no tā ir palicis vienīgi nosaukums, un atmiņas, kā mēs visi pēc neatkarības atgūšanas sākām saimniekot savā zemē.Pats skumjākais ir tas, ka ar katru mirkli tika radīti visvisādi šķēršļi, lai šo saimniekošanu padarītu neiespējamāku.Pašlaik bez banku pakalpojumu izmantošanas tas nav iespējams, pat Eiropas maksājumi ir vismazākie un valsts liek visādus ķēršļus lai visi tos nesaņemtu, kaut gan Savienība taču ir viena.Izbaudot to visu uz savas ādas patriotisms zūd kā nebijis, prātā nāk domas par Binladena aicināšanu palīgā.

P Patriots 03.04.2011

Ir tāda lieta, ka cilvēki baidās protestēt, lai nezaudētu pēdējo, ka tiem vēl ir atlicis.Mūsu valstī šis mehānisms ir ļoti labi atstrādāts.Atceries, ka notika ar medicīnas darbiniekiem un pedagogiem, kad tie rīkoja protesta akcijas?Uzreiz tika slēgtas skolas un slimnīcas, kā arī samazinātas algas.Un ko ir devušas protesta akcijas?Vienīgi daudzas ierosinātas krimināllietas.Pat telšu pilsētiņas iemītnieku izdarības atsauca atmiņā Brežņeva laiku anekdoti par Amerikas un PSRS trūkumcietējiem.

7 7777 03.04.2011

Domāju, ka tik bezcerīgi nav.Kad tu tā runā, atcerējos, ka šovasar Ogrē viesosies draugi no Afganistānas.Pati esmu no Ogres, savu maizi pati nopelnu, man nekad neviens neko nav iedevis, tāpēc arī atņemt nevarēs.Es nebaidos un arī cietumi ir nosacīta lieta.Cietumā tāpat vien nevar ielikt.Nesaprotu, no kā tik ļoti jābaidās, ja nav ierēdniecība.Tie gan mutes nedrīkst palaist.Visi pārējie nav tik viegli aizsniedzami.Man valsts tikai nodokļus var atņemt.Un pati valsta arī tāds stiepts jēdziens.Ja tauta negribēs šīs valdības nebūs.To ir pierādījuši nemieri dažādās pasaules malās.Te problēma ir tautas infantilismā.Mēs naivi ticam, ka mums nekas nav jādara, jo priekš tam ir valdība, kas par mums gādās.Tas no padomijas laikiem manai paaudzei.Jaunieši ir izbraukuši un kas palikuši neko daudz nav vērti.Nākotne nerādās rožaina.Arī mans patriotisms ir noplacis.Esmu sapratusi, ka latviešiem neko nevajag, ja par to ir jācīnās.Der tikai tas ko kungi iedod un atļauj.Tāds verdziskums man nav saprotams.Ārzemēs, šī paša iemesla pēc, mūs izsmej un nicina.Un nav jau arī kas vada tautas domu.Arodbiedrības ir nespēcīgas un nav ieinteresētas.Nav spēcīgu personību.

в Вacя 03.04.2011

Ziben - sieben!

P Patriots 03.04.2011

Mums jau sen nav savas valdības, bet gan kādu kriminālo grupējumu ielikteņi.Pasaki man, kāpēc uz vēlēšanu laiku notika Nato mācības?Kāpēc Obama apsveica Dombrovski, pirms Valsts prezidents tam bija uzticējis sastādīt valdību?K`pēc par iestāšanos ES it kā nobalsoja vairākums, kaut gan visi aptaujātie apgalvo pretējo.Tu saki, ka nevar neko izdarīt.un kā vēl var, jo pie varas ir veco labo čekistu skolu audzēkņi un viņu ideju turpinātāji.Pāris gadus atpakaļ pat viens no dzīviem palikuājiem leģionāriem tika arestēts, lai 16 marta nepiedalītos pasākumā.Arī indīgas lapsenes ir sastopamas.Zemniekiem ir lielas problēmas ar dažādām pārbaudēm, kuras to vien meklē, lai piekasītos pie sīkumiem, un lai valsrij nebūtu jāmaksā tiem pienākošā eiropas nauda.Droši vien tev pat dzīvoklis nepieder, ja tu saki, ka nav ko zaudēt.Cik sen pierīgā biezie taisīja fiktīvus dokumentus, liekot izvākties jau vairākās paaudzēs dzīvojošiem cilvēkiem no saviem mitekļiem?Nolaidies taču no saviem augstumiem un paskaties kā dzīvo tauta, nevis tikai naudasmaisi.Tiem gan tik viegli nevar tikt klāt, jo ir augsti mūri un armija miesassargu.Mani vēlējumi šai valdībai ir:kaut jūs ātrāk tiktu pakārti.

в Вacя 03.04.2011

Pa-rei-zi.