www.sudzibas.lv Tauta.lv Personības zagšana

Tauta.lv - Personības zagšana

Pirms kāda laika dzēsos no tauta.lv (ļoti nesimpātisks portāls, tā secināju pēc pāris mēnešiem... sajūta, ka kāds lasa vēstules un ir info noplūde... admini rīkojas haotiski un pēc saviem noteikumiem).

Vakar saņēmu ziņu no man zināmas personas X, ka esmu reģistrējusies 1.aprīlī tauta.lv un aizsūtījusi personai X gan ziņu, gan bučas. Sūtītajā vēstulē minētas manas darba un dzīvesvietas un izmantots mans niks, kuru lietoju saistībā TIKAI ar savu hobiju.

Vakar uzrakstīju sūdzību tauta.lv adminiem par identitātes zagšanu, bet atbilde nav saņemta.

Ko darīt? Rakstīt iesniegumu policijai?

R Rita 08.04.2011

Ieguglēju "labievārdi" - "izlec" info no portāla seksam.lv ar bildēm, tās bildes kāds pārkopēja? Vai kā tā personas zādzība izpaužas, nesapratu?

R Romka 09.04.2011

:)))) laikam esi patentējusi kādu nikneimu. ja nē, tad ko te murgo.

č Čoms 09.04.2011

Bet datums 1.aprīlis jums neko neizsaka?

A ansis 09.04.2011

izdzēsts niks nevienam vairs nepieder, tādēļ to drīkst lietot cits lietotājs

L Laima 09.04.2011

Satusēt ar personu X, izskatās ka X tev piecērt.:((

S smukule 20.11.2011

Kapēc monotors dzēš manas pērsoniskās bildes debileķi tai Tauta.lv strādā man tas apvaino...

R retijs 02.03.2012

visus kam ir jebkāda informācija par portāla tauta.lv administrāciju aicinu neklusētbet nodot publiskai ziņai šeit cilvēka vārds uzvārds dzimšanas gads datums un dzīvesvieta. Vienreiz jāņem un nopietni jāķeras klāt tauta.lv administracijas patvaļas sodīšanai. Neļausim sev rupji kāpt uz galvas.foto adreses un citu noderīgu informāciju sūtiet man uz e pastu [slēpt]@e-apollo.lv

L Lana Deina 10.02.2013

Ļoti analogs gadijums arī ar manīm tur atgadijās.X persona manā gadijumā bija Matadors

B bruuka 12.02.2013

Man ir liela ģimene- dēls, vedekla, meita..., tad kāpēc portālā tauta nedrīkst būt piereģistrējušies visi ģimenes locekļi tikai tāpēc, ka mums ir viena IP adrese, jo dzīvojam kopā?Kad nobloķēja mani par pārkapumu, tad izdzēsa arī manu bērnu nikus.

K kevin678 06.02.2024

отвратительный конченый сайт который только требует деньги а также крадёт твою информацию поставил фотографии Если вы не хотите запускать человека вы не имеете права оставлять мои фото все это всё конфиденциально но вы взяли и сделали чтобы человек не смог зайти по e-mail и по пароли отвратительный сайт только собирает деньги и тот человек может не уверен быть когда заплатит что он сможет им пользоваться я считаю такие сайты надо блокировать навсегда