www.sudzibas.lv Tauta.lv cilvēktiesību ierobežojumi

Tauta.lv - cilvēktiesību ierobežojumi

Portāla tauta.lv moderatori pilnīgi nerēķinās ar tādām lietām, kā cilvēka tiesības. Bez tam ir pamatotas aizdomas, ka viņi aplūko privāto pastu. Piemēram, man liedza iespēju būt par tauta.lv lietotāju 15 minūtes pēc privātajā sarakstē uzdotiem jautājumiem par diskrimināciju portālā. Vairākiem lietotājiem portāla tauta.lv moderatori ir lieguši iespējas izteikties publiskajās diskusijās pat nepaskaidrojot iemeslus. Uz jautājumiem par portāla lietotāju tiesību ierobežošanu moderatori vispār neatbild. Secinājumi :
- ja Jūs gribiet riskēt ar sava privātā pasta caurskatīšanu no moderatoru puses, reģistrējieties portālā tauta.lv;
- ja Jūs gribiet justies kā vergs, kuru pat neinformē un nebrīdina par turpmāko likteni, reģistrējieties portālā tauta.lv;
- ja Jūs ceriet, ka Jūsu neizpratni par nesaprotamiem notikumiem ar Jums paskaidros kāds no portāla administrācijas, tad neļaujieties ilūzijām, reģistrējaties portālā tauta.lv un ļaujiet ar sevi izrīkoties kā vien tīk;

Visi šie cilvēktiesību normu neievērošanas gadījumi notiek arī ar personām, kuras avansā jau ir samaksājušas naudu par dalību portālā un līdz avansa derīguma termiņa beigām ir izslēgtas no portāla lietotājiem vai ir ierobežotas viņu iespējas izmantot pakalpojumus, par kuriem jau ir samaksāts. Atgriezt naudu 2 nedēļu laikā par neizmantotajiem pakalpojumiem portāla administrācija nepiedāvā un noskaidrot, cik tas ir vai nav likumīgi, ir patērētāju tiesību aizstāvju pienākums.

Un ziniet, ka portāla www.tauta.lv īpašnieki ir tie paši, kuri bija īpašnieki arī homoseksuālistu pulcēšanās portālam www.gay.lv, no kura nozaga un internetā brīvi izplatīja portāla lietotāju datu bāzi ar visiem darba e-pastiem.

K

Komentāri (4)

Ausainītis 13.08.2012

Jā, izlasījuši Tavu pastu, moderatori parasti maturbē, un tas nav nekas jauns!

B bruuka 12.02.2013

Jā, piekrītu Kurmītim, administracija uzvedas nekorekti, attieksme nebalstās uz noteikumiem, bet personīgo attieksmi.

L Lana Deina 12.02.2013

Administrācija ne tikai pārskata privāto sarakstu, bet arī mierīgi var šantażēt ar to .

D dagnijajakabsone 22.03.2016

Vēlis atjaunot savukontu Tauta.lv bet sańemu atbildi ka nevar atjaunot.Vēlētos atjaunot savu portālu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes