www.sudzibas.lv Tauta.lv portals kur plaukst nacionalizms

Tauta.lv - portals kur plaukst nacionalizms

Daudz bija dzirdēts par dīvainu vietni internetā, kur valda savādi noteikumi un savāda attieksme pret lietotājiem. Ja kāds vēlas izjust nacionalizmu, un ja nu jus gadijuma krivu tautibas, vai nu runajat krivu valoda...tad nu laipni lugti tauta.lv( vel tieshak klubs harems ). Jūs varat tikt bloķēts, jūsu profilā var izmainīt tekstu, jūsu bildi var atzīt par falšu un nobloķēt, respektīvi padarīt neredzamu citiem lietotājiem, jūs var nobloķēt forumā. Par to parūpēsies kāda spalvaina ķetna ar nosaukumu "Administrācija". "Administrācijai" ir tiesības darīt absolūti visu, un par to paskaidrojumi nav jāsniedz. Var mēģināt iziet uz dialogu, bet man nav veicies. Katrs mēģinājums sazināties ar "Administrāciju" beidzies nesekmīgi, jo katru reizi raksta vienu un to pashu..."personigos konfliktos neiesaistamies."

Nekad agrāk neesmu sastapies ar tā saucamo "pazemošanu internetā". Pirms nebiju reģistrējies tautā. Ir sajūta, ka portālā tiek kārtoti savstarpējie rēķini un "Administrācija" ir no pašu lietotāju vidus, kas īsteno savas personiskās ambīcijas. Iespējams kļūdos, bet, kā jau minēju, dialoga nav. Tikai bans!

A Autorei 17.08.2011

Nav ko līst visādos sūdu portālos un problēmu nebūs!

ķ ķimenītis 01.09.2011

Vai tad tikai tagad to atklāji, un nezināji, ka Harēma intereses aizstāv pati administrācija, bet varbūt vēlies pats kontaktēties ar šī intīmkluba saimnieci /izdzēsts/, sauktu /izdzēsts/, varēsi uzzināt cik viss likumīgi un šķīsti, ka Harēmam nav nekāda sakara ar admiņiem.Ha, ha, ha.
Vērsies KNAB un VID, lai piedzen viņas saimnieciskās darbības, prostitūcijas darbības laikā nenomaksātos nodoklīšus!Būs jautri..
Autorei cepums par sakarīgo domu:)

...Nav ko līst visādos sūdu portālos un problēmu nebūs!
Komentēja: Autorei 17-08-2011 [nosūtīt e-pastu]...

B bruuka 04.07.2012

Kluba saimniekam ir zināma vara, jo tas rada kluba atmosfēru, intereses un lemj, kurš iederas šajā klubā, kurš nē.
Tas tāpat, kā kad pie jums nāk ciemiņi mājās.
Ja kāds jums nepatiks, varbūt nepatiks viņa uzvedība, tad jūs viņu ciemos neaicināsiet un reizēm pat varat kādu izraidīt.
Par kādām tiesībām ciemiņš var cīnīties ar saimnieku?

L Lana Deina 10.02.2013

Pietam vel administrācija lasa privātās vēstules, paši sūta provokatīvus tekstus, apmēram tāda satura, ka es pazīstu Tavu vīru, viņś zin ka tu tautā sēdi.protamska mans vīrs zin kur unkad es esmu .Runaiet par mērgli ar niku matadors

B bruuka 12.02.2013

Jā, piekrītu Anitai, izskatās, ka administrācijas darbinieki ir starp lietotājiem, tāpēc attieksme ir pret lietotajiem personīga un nekorekta, viens tiek sodīts gan ar, gan bez iemesla, cits lietotajs netiek sodīts, kaut uzvedas pārkāpjot noteikumus.
Tāpat arī tiek rediģēts teksts, nevis izdzēsts, bet ierakstīts cits teksts, ne tas, ko rakstījis komentāra autors.