www.sudzibas.lv Talsu autobusa parks ass un nelaipns soferis

Talsu autobusa parks - ass un nelaipns soferis

Kaut kāds trakums. Šorīt vedu māsu un viņas sešus berneļus uz autobusu talsi - liepāja 9: 35. Parasti liepājā biļeti māsa pērk autobusā jo ar maziem bērniem tā ir vieglāk. Šoferis sāka kliegt, ka mēs stundu stāvot un nevarot biļeti nopirkt, ka viņš nevienu nekur nevedīs. Apstulbām. Protams, ka devām pretī, ja nepatīk darbs, lai meklē labāku. Izrādās talsu ao pie staba pielikta zīme, ka autobusā biļetes tirgot aizliegts. Uz to tagad var spekulēt? Tagad soferis blauj - brauks vai nebrauks? Nesaprašanā atbildēju - vedīs vai nevedīs? Nofotogrāfēju autobusa nr. Domāju par šofera attieksmi. Kur paliek elementārs cilvēciskums? Vai to visu nevar normāli pateikt? Vai bērnu klātbūtne ir tā jālamājas uz bērnu vecākiem? Un vēl beigās nosauc mūs par idiotiem un stulbām kazām?
Šis jau ir kāds trešais vai pat ceturtais skandāls man ar Talsu autobusa šoferiem.
Māsai braucot ar bērniem no Liepājas ar Talsu autobusu pirmais ko šoferis pateica bija nevis laipns labdien, bet gan - lai bērni neārdītos un mutes lai būtu ciet! Kā divgadīgai meitenītei var aiztaisīt muti?
Pati braucu uz liepāju iepriekšējā vasarā ar zīdaini uz rokas un 4gadīgo meitiņu pie rokas, šoferis pat nepalīdzēja ratiņus ielikt bagāžā. Bezmaz man bija jānomet zīdainis uz zemes, lai ieliktu ratiņus bagāžā un vēl uzbļāva - cik jums bērnu, ka tas ir pirmais, kas jāpasaka iekāpjot autobusā.
Ko viņi iedomājas? Ja ir tik neapmierināti ar savu dzīvi tad jāizlādējas mājās nevis jāsabojā diena citiem cilvēkiem. Goda vārds ķēmi. Nākamais solis laikam būs tautas balss, jo esmu tak idiote un stulba kaza? !? !

. ..... 02.05.2011

Jus visi neesat normali, ka sita var saukat cilvekus, un kas kad viniem vairak bernu?Vai tas ir kads sods?Butu kaunejusies varguļi

L lalalā 02.05.2011

cilvēks, kam nav svešas kultūras normas ---tā neuzvedas--tas izsaka visu pēc komentāru satura!!!

. ..... 02.05.2011

Bet jus jau sakat parbaudit vinja nervus, vai tapec vinja butu jasauc par mauku un janoliek vinjas berni????Vai uz so jautajumu vari man atbildet??Lalalā???

. ..... 02.05.2011

Drausmigs zems komentaru limenis---varetu padomat, ka anonimajai ir loti augstas kulturas normas!Atbildi man lalala?Ir vai nav?

. ..... 02.05.2011

Tas jau vien ka vinja irr anonima parada to, ka nevelas atklat savu trako seju, tapat ta jeje ja vinja pazist to meiteni, kapec nau atklajusi savu isto vardu?Ko tad baidas?Jo zin.Ka cilveku aprejusi nevieta.

J Jūrmalniece 02.05.2011

Talsu šoferīši ir daudz labāki par NORDEKAS šoferiem. Kad man vajag no Vaivariem tikt uz Rīgu, tieši TALSU autobusu parka šoferi mani paņem, bet NORDEKA brauc garām. Bet no rītiem Jūrmalas dzeltenie mikriņi ir pilni, tad man vienīgā iespēja uz darbu ir tikt tikai ar TALSU parka autobusu no JŪRMALAS. Es strādāju SPICĒ.

K katoliete 02.05.2011

Svētceļojums uz Skaistkalni!
Paldies visiem, visiem, kas piedalījās svētceļojumā ar kājām no Rīgas uz Skaistkalni.
Fotogalerija par svētceļojuma norisi uz Skaistkalnes svētvietu ir pieejama šeit:

L lalalā 02.05.2011

un šī te domāšana---ka šoferim neesot jājautā --cik ir bērnu---dāmīt ir viņam jājautā un kā vēl ir jāzina!Nav jau pa mežu bradāt!!!Un publiskā vietā arī attiecīgi jāuzvedas, jo tur brauc vēl citi pasažieri, kur, iespējams, jūsu bērni uzvedas kā mājās vai vēl sliktāk!!!
Zināšanai ---palasi pasažieru pārvadājumu saistošos noteikumus, varbūt taps kas nekas skaidrāks, bet šitādi kā tu ir zināmi, ko tad nesudzies oficiāli, bet savas netīrās lupatas te izsmieklam izliki???

L lalalā 02.05.2011

Jāsaka tā---te tiem nepamatoti apvainotajiem šoferien būtu, manuprāt, jāpieliek punkts šādiem, , , , , , uz ši te raksta pamata---iesūdzēt par neslavas celšanu un būs lieta darīta ---tad zinās kā uzvesties, savus pasažiera pienākumus un visu pārējo!!!

č Čoms 02.05.2011

Pilnīgi piekrītu Lalalā rakstītajam, vakar šī Ieva bija ļoti enerģiska alkohola iespaidā, toties šodien pat nedod par sevi zināt, laikam lāpa paģiras. Laikam ir pilna Latvija ar šādām būtnēm, kuras uzskata, ka viņas ar saviem bērniem ir izredzētās, bet citi-sulaiņi. Droši vien arī dzīvo kādā pritonā.

. ..... 02.05.2011

bet pastav cilveki kas strada saja laika strada, nevis sez datora visu dienu.ta nevar darit, taj pasa bridi jus ari celat Ievai neslavu

. ..... 02.05.2011

vienalga tu Lala lā neatbildeji uz maniem jautajumiem, tatad nevari atbildet?ha ha ha

L lalalā 02.05.2011

Nekļūstat nu smieklīgi—kurā vietā te kāds ceļ tai ievai neslavu—tu pat neproti izanalizēt kas ir kas, bet tā tava ieva te ir cēlusi neslavu visiem minētajiem talsu šoferiem - — vai tas tā nav, es nu gan to šoferu vietā izdirsi, , , u to tavu draudzeni tā—ka maz neliktos! Jā mēs varam te sēdet un nestrādāt - — nu un kas??? Šīe jūsu te skrebelējumu - - oh kādi pierādījumi ir!!! Aizmirsīsi kā klaviatūra strādā:) ) ) ) ) ) )

L lalalā 02.05.2011

Vēl - — es te neredzu ne vienu jautājumu uz ko atbildēt, bet es to netaisos arī darīt, jo jūs te visus esat apsaukušas nezi kā, atradušās pasaules nabas - — kam te atbilde4s sniegt:) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) atbildes sniedz citā vietā ja kas, bet jūs te aprejat godīgus cilvēkus, kaut paša tādas, iespējams, būtu - — tad te savas netīrās lupatas neskalotu un sevui te neizliktu par izsmieklu:) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) rakstat pēc adreses, ko tad - — nav pierādījumu, bet te varat parieties, ko???

č Čoms 02.05.2011

Rimsties Lalalā, viņas nav to vēras!

. ..... 02.05.2011

Zini tu laosene ej tak vienreiz ar savam lupatram dirstt, tev tadai vispar neko nesaprast. Ej ar to savu cooomu paampalejieties. Tu tak neatbildi tapec ka tev tadai... Nau ko atbildet. Ha tinju bars. Visas malas esat komentejusi, kgan vispar to jegu nesaprotat

L lalalā 02.05.2011

jā---tas skaidri parāda ---kā šās uzvedas sabiedriskā vietā---nav te patiešām tādiem piegriezt vērību---ar šīm pats nelabais netiks galā, kur nu vēl šoferis:(((((((Čauu:))))

stulbene

č Čoms 02.05.2011

Šī nezināmā komentētāja ir Ieva visā savā godībā, atkal labi uzņēmusi uz krūts, tādēļ arī tik kareivīga. No rīta, ka šo mocīja pohas, bija tīri rāma. Lalalā, nepinies ar šo dzērāju varzu, tie nav to vērts.

T tupeniem. 02.05.2011

izlasiet rakstu kartigi. tur rakstits konkrets reiss, kura nevareja braukt visi soferi, ta ka apvainojumi ir uz vienu soferi. izskatas ka ieva saja saita vairs nenak jo te nav ko darit. palasot komentarus jus parejie te peraties vairak neka vina un vinas aizstavji. divas dienas te nematies ta pat persanas pec. izbesijusies pilnigi un pat uz jautajumiem nevarat atbildet. viens otra teikto papildinat, jums pasiem pat sava viedokla nav. noliekat cilvekus pat nepazistot. ir tads teiciens - cik cilveki tik viedokli. nesaprotu, kas slikts tur ja ir berni? jus pasi esat berni - tas laikam nozime, ka tadi pasi banditi ar zemu IQ. rakstat tadus komentarus un runajiet par intaligenci, kuru vecaki jums nav genos nodevusi. ieejiet googla un paskatieties, kas ta intaligence vispar ir