www.sudzibas.lv Talsu autobusa parks ass un nelaipns soferis

Talsu autobusa parks - ass un nelaipns soferis

Kaut kāds trakums. Šorīt vedu māsu un viņas sešus berneļus uz autobusu talsi - liepāja 9: 35. Parasti liepājā biļeti māsa pērk autobusā jo ar maziem bērniem tā ir vieglāk. Šoferis sāka kliegt, ka mēs stundu stāvot un nevarot biļeti nopirkt, ka viņš nevienu nekur nevedīs. Apstulbām. Protams, ka devām pretī, ja nepatīk darbs, lai meklē labāku. Izrādās talsu ao pie staba pielikta zīme, ka autobusā biļetes tirgot aizliegts. Uz to tagad var spekulēt? Tagad soferis blauj - brauks vai nebrauks? Nesaprašanā atbildēju - vedīs vai nevedīs? Nofotogrāfēju autobusa nr. Domāju par šofera attieksmi. Kur paliek elementārs cilvēciskums? Vai to visu nevar normāli pateikt? Vai bērnu klātbūtne ir tā jālamājas uz bērnu vecākiem? Un vēl beigās nosauc mūs par idiotiem un stulbām kazām?
Šis jau ir kāds trešais vai pat ceturtais skandāls man ar Talsu autobusa šoferiem.
Māsai braucot ar bērniem no Liepājas ar Talsu autobusu pirmais ko šoferis pateica bija nevis laipns labdien, bet gan - lai bērni neārdītos un mutes lai būtu ciet! Kā divgadīgai meitenītei var aiztaisīt muti?
Pati braucu uz liepāju iepriekšējā vasarā ar zīdaini uz rokas un 4gadīgo meitiņu pie rokas, šoferis pat nepalīdzēja ratiņus ielikt bagāžā. Bezmaz man bija jānomet zīdainis uz zemes, lai ieliktu ratiņus bagāžā un vēl uzbļāva - cik jums bērnu, ka tas ir pirmais, kas jāpasaka iekāpjot autobusā.
Ko viņi iedomājas? Ja ir tik neapmierināti ar savu dzīvi tad jāizlādējas mājās nevis jāsabojā diena citiem cilvēkiem. Goda vārds ķēmi. Nākamais solis laikam būs tautas balss, jo esmu tak idiote un stulba kaza? !? !

R Raimonda 01.05.2011

Talsu autobusu parka šoferīši ir paši foršākie. Viņi uzņem Jaunķemeru iedzīvotājus, jo mums te nav vilciena. bet NORDEKAS šoferi nemaz nepstājas. Par talsiniekiem varu teikt to labāko

L lalalā 01.05.2011

Autore iedomājusies, ka šoferis viņai visu salādēs, bērnu paturēs un vēl sazin ko, tad jau šoferim citu neko neatliek darīt - — kā strādāt par krāmētāju, roku pasniedzēju, bērnu paturētāju, ja nevari pati, nu tad ir pašai laipni jāpalūdz, nevis te skrebelēt sūdzības nepamatotas, ja tev ir bērns - — tad sasapņojies—ka tevi kāds uz rokām nesīs—nu lai to dara tas, kam tas jādara!!!

D Dace 01.05.2011

Piekrītu... Talsu ap šoferi i galīgi garām, tas vairs nau cilvēciskums... Bet attieksme kā pret zvēriem, un arī jau pret zvēriem tā neizturas.. Un vienmēr dabū ciest māmiņas ar bērņukiem. Domāju, ka šie pretekļi ir jālaiž vaļā, gan atradīsies laipni šoferīši... Nezinu, ar ko domā autobusa parka šefs, kgan viņš jau nebraukā un neredz kādi ir viņa darbinieki. Domāju, ka mūs uzklausīs kāds un tiks skaidrībā ar šiem nenormāli pārgurušiem darbiniekiem. Ja ir tik pārguruši un nepatik darbs, lai iet un stāda kartupeļus uz lauka.
Jā un es tiešām nezināju, ka talsu autoosta autobusos biļeti nevar nopirkt. Es pat to zimi neieveroju, jo parasti, kad kāpju no mašinas laukā tad eju pa taisno uz autobusu.
Un nevejadzēja jau bļaut, bet gan normāli un cilvēciski paskaidrot. Domāju, ka ta ir daļa no kultūras

D Dace 01.05.2011

ta Lalalā vispar lai atslabst, tev jau to nesaprast.jo tev varbut ta nav gadijies.es tiesam tev to novelu, lai tevi izlama, un tad redzes, ka ņaudēsi tu.neiet runa par krametaju un roku pasniedzeju, bet gan par kulturu.un tas skrebelesana nau no vienas reizes...bet gan viss kopa sakrajies, ta ka lauķis lauķi saprot.

A anna 01.05.2011

lalalalalalalalala - izlasi par ko iet runa un domā ar savu caurvējā bijušo pauri. man nevajag lai mani nēsā uz rokām, bet man nav jāpazemojas šoferu priekšā un jāiet viņam lūgties tad, kad viņš uz mani ir sakliedzis. Palūdzu bagāžu ielikt pretī dabūju dzirdēt burkšķēšanu. tas ir viņa pienākums. Par citu reisu šoferiem nevaru neko sliktu teikt, bet talsi -liepāja -talsi - daži ir pusrubuļi, kam nav vērts neko prasīt

J Juris 01.05.2011

Varbūt pašiem pasažieriem vajag attieksmi pamainīt uz normālāku, tad arī pret jums izturēsies labi.
Neesmu ne Talsu autobusu parka šoferis, ne kaut mazākā mērā saistīts ar to pusi.
Kkā negribas tam visam ticēt, man jau liekas, ka raksts safabricēts un tiek taisīts negods, gan jau tev Dace tas nāks atpakaļ un kā vēl.

D Dace 01.05.2011

Zini, juri.. Ta nu tas ir doma ko gribi un ka gribi, bet ta nu tas ir... Un palugsu tev nedraudet

J Juris 01.05.2011

Var redzēt, ka cieņas tev pret citiem nav, tad nu nebrīnies ja arī cietiem tās nav pret tevi. Apmēram jau iedomājos to situāciju, kad kāp iekšā autobusā un pati uzsāc kašķi, varbūt tev pie ārsta vajadzētu griezties.
Palūgšu nedraudēt... Haha... Kur tu saskatīji draudus? Tev tiešām jāgriežas pie ārsta!

č Čoms 01.05.2011

Juri, nebendē savus nervus, vai tad neredzi, ka tās ir psihopātes.

A anna 01.05.2011

Jūs toč slimi. Taisa ažiotāžas. Nez no gaisa to izrāvu. Ieteiktu pašiem pabraukat. Man pat liecinieki ir. Es nebiju viena.
Izskatās ka jums bērni arī nav ja pieļaujat šādu domu lamāties bērnu klātbūtnē uz pasažieriem. Psihopati - pusrubuļi

č Čoms 01.05.2011

Vārds Ieva-tā ir nolemtība!

A anna 01.05.2011

vai. no tavas mutes tas kākompliments skan!

č Čoms 01.05.2011

Šeit ir dažas komentētājas ar vārdu ieva, palasi viņu garadarbus, tad sapratīsi. Bet vai tu dzīvu rubuli, vai pusrubuli esi redzējusi?

A anna 01.05.2011

Mani neinteresē ko citas ievas te raxta. Bet redzu, ka tu komentē katru rakstu kas parādās portālā. Esi pelnījis balvu kategorijā - slimākais komentētājs ar stulbākajiem komentāriem

Jelgava tev īstā vieta

č Čoms 01.05.2011

Man priekš tevis ir zināmas vēl labākas vietas. Es taču teicu, ka tu esi psihopāte, un man kā vienmēr ir taisnība. Skaties, no dusmām nesāc grauzt klavieres!

L lalalā 01.05.2011

Ko tad domā te problēmu atrisināt! Es tevi par negoda celšanu ātri vien pie vietas noliktu, ja tu fabricētu te visādas lietas, kuras, manuprāt, pat sapnī grūti būtu redzēt, iespējams, ārstēties ar steigu vajag, ko tad tam šoferim vēl ar tevi būtu jādara—tavuprāt, , , , , , , gan viņi zina savus pienākumus, bet ko tu te vāvuļo—nedz pierādījumu, nedz ticamības, drīzāk kaut kāda personīga antipātija... :) ) ) murgojumi!!!

č Čoms 01.05.2011

Tā taču psihopāte, jebkuru ir spējīga novest līdz trakumam, ne tikai autobusa šoferi.

A anna 01.05.2011

Jūs abi vienādi pamuļķi. Jums neviens te nelika iejaukties ar savām gudrībām. Savas gudrības trakā namā varat izteikt. Pēc jums te var saprast ka šis portāls laikam ir jukušiem cilvēkiem. Ponts man kko fabricēt un pret pirmo reizi redzētu cilvēku antipātijas nejūtu. Jūs jau laikam abi pēc savas pieredzes. Neiešu te tirgoties ar tīņiem

L lalalā 01.05.2011

Jā un kad griezīsies tautas balsī neaizmirsti, ka tur bez pierādījumiem nekas neies cauri - — sižetu ar vajag!!! Nu es gan šoferu vietā - — dabūtu kas tu īsti esi un rīkotos uz pilnu klapi, ka aizmirstu kā klabinās klaviatūra—morālo pa pilnu programmu!!!