T Market

Iegaaju es T-marketaa, jo biju ljoti aizhjemts iet uz normaalu veikalu, iepirkos, pirmais jau tas, ka naacaas staaveet supergaraas rindaas, viens jau tas ka veikalaa ir 8 kases, bet 5 no taam nestraadaaja, otrs, krievu paardeveeja ar ljoti "IZCILAAM" krievu valodas zinaashanam meegjinaaja man skaidrot, ka prece nav noskaneejama un man vinja ir jaanes nolikt atpakalj vietaa(IDEOTISMS)-vinji ir mani klienti vai es vinju, nestriideejos, ar smaidu sejaa aizgaaju un noliku vietaa, pateikdams dazhus "miiljus" vaardus 2 % latvieshu valodas zinoshajai paardeveejai, Miiljie tautieshi, ja miilat savu valsti neejiet iepirkties lietuvieshu miskastees, labaak ir nopirkt kvalitatiivaaku preci par kapeikaam daargeek, bet tu zinaasi ka ar droshu sirdi vareesi barost savus beernus un eest pats. Izveele ir juusu rokaas.

R Raimonds 04.06.2003

Man piemēram arī nav vienalga, ka man Latvijā jāatbild pārdevējai krieviski, jo viņa ne sūda nesaprot latviski. Dažš labs IDEOTS mani var saukt par nacionālistu, bet pats viņš ir pimpja galva, jo nevar iemācīties latviešu valodu!

B Bebka 07.06.2003

Skoro na anglijskom zagovorim - prikolites' :))

K k 24.07.2003

A ko tu gribi, ja pats nevari iemācīties rakstīt bez kļūdām dzimtajā valodā? IDEOTS?

I Inga 31.03.2007

Ta ir taisniba ,ka Maximas neciena savus klientus! Ar mani notika tads gadijums,kadu vakaru iegaju Maxima Slokas iela ,kur uz paletes bija izlikti katlu komplekti,gribeju atvert kasti ,lai paskatitos kadi tie katli izskatas,un no apaksas viens nolidoja zeme,jo visas kastes bija sakrautas ar dibeniem uz augsu,un protams saplisa katla vaks! Pie manis piesteidzas apkopeja,kura mani nolamaja krievu valoda rupjiem vardiem,kad atbildeju latviski ,ka ta nav mana vaina ,ka uz paletes ir neparėizi izlikta prece,tad vel dzirdeju loti "jaukus" vardus adresetus man! Tad piesteidzas gan apsardze,gan vaditaja,kuri latviesu valodu nesaprot vispar,un ka jau tas parasti notiek man bija sevi jaaiztav krievu valoda.Bet par to preci protams nesamaksaju ,ko Maximas darbinieki man gribeja piespiest izdarit ar apsardzes darbinieku palidzibu! Bet es zinu savas tiesibas,un kad saku runat par to,ka prece ir jaizliek pareizi ,nevis ka pagadas ,tad atbildibu nes vini pasi! Kad pateicu ,kur stradaju es,tad mani palaida.No ta laika es Maximas neeju,jo man riebjas ,ka izturas pret cilvekiem ,kuri ir Maximas klienti ,un kuri ,lai ka ari nebutu ,maksa algas! Zel tikai ,ka nezinot savas tiesibas ,cilveki ari samaksa par preci ,kura vinu lolaidibu del,bus izlikta otradi,un nejausi nokritis zeme!

S SS 26.07.2008

K, tu pats labāk nevari uzrakstīt, ...