www.sudzibas.lv T Market Nevajag „nolikt” kasieres

T Market - Nevajag „nolikt” kasieres

Nu nevajag jau kasieres ta nolikt Lielie kritiki- aizejiet un pasi pastradajiet. 14 stundas diena ka minimums vinam ilgst darbadiena. Pie tam ieksejas kartibas noteikumi ir drakoniski. Bet kopuma ta ir pedeja vieta uz pasaules kur var iet stradat, jo vadiba vienmer atradis par ko novilkt no algas un tu staigasi ar paris grasiem kabata.

V Vasia 01.04.2004

T-market - samij luchij shop. Ceni radujut serdce, a nedostatki svoji jest vo vsex magazinah. Nak 4to ne nado pi pi

M mazais 16.04.2004

Tas, ka necilvēcīgi darba apstākļi - piekrītu, taču tas neattaisno nedz nelaipnumu, nedz rupju lamāšanos un citas tamlīdzīgas lietas, kas tur, kā dzirdu, nav retums. Jūs domājat, ka citos veikalos kasieriem vieglāks darbs un mazāk stundas? Nu, labi, algas lielākas un cilvēcīgāka attieksme. Un galu galā - viņas pašas taču izvēlas tur strādāt, ja jau nevēlas izglītoties un celt kvaifikāciju, lai varētu konkurēt darba tirgū, lai nečīkst un dara savu darbu tā, lai arī nabaga pensionāriem, kas ir galvenais T - marketu pircējukontingents ir prieks ne tikai par pāris ietaupītajiem santīmiem, bet arī par iepirkšanās procesu.

R Raimonds 28.04.2004

Protams, darba apstākļi šajos veikalos ir vienkārši katastrofāli, taču vai tas attaisno preču kvalitāti?Cik vien es esmu gājis uz T-Market, es vēl nekad nēesmu redzējis normālus augļus, kurus varētu lietot un nedomāt, ka būs sapuvuši.Man personīgi nav nekādu iebildumu par T-Market veikalu, taču tiktiešām ar laipnību tur vēl ir jāpiestrādā un preču izkārtojumu vēl jāpiedomā.

L Liene 16.08.2006

Neinteresē man viņu darba apstākļi. Pārdevējs ir uzņēmums seja, jeb persona, kas reprezentē šo veikalu. Un lai tie pārdevēji nestāsta tādas lietas, ka tas nav manā kompetencē, nekā nezinu utt. Viss ir viņu kompetencē, kas nepieciešams klientam. Es ar to nedomāju, ka viņam vienmēr viss ir jānokārto, bet jānorāda klientam 'pie kā vai uz kurieni griezties, lai to atrisinātu. Un tieši tā kā te jau teica - ja negribi vai nespēj celt savu kvalifikāciju, lai strādātu labāku darbu, tad tā, pie velna, nav klienta problēma!!!

K Katrīna 15.03.2008

Tas ir tikai normāli, ka cilvēks ir nelaipns un kašķīgs un viņam viss pieriebies, ja jāstrādā šitās stundas un nauda - graši. Cilvēks neizgulējies, pārstrādājies+vēl problēmas mājās. Domāju gan ka tām pārdevējām pilnīgi pofig kādu sulu ielikt plauktā.

S sintija 07.04.2008

Esmu Maximā strādājusi par maiņas vadītāju, nu nav jau tik drakoniski darba apstākļi, gan meitenes uzpīpāt var aiziet ( pat pa daudz), gan paēst ( arī uz veikala rēķina). Un ir sievietes kuras jau sākumā sarunā par darba laiku, ne visiem ir 14 stundas jārukā. Man, piemēram, bija no 7.00 līdz 22.00 jo jāatslēdz veikals un jāaizslēdz. Draudzene kura strādā bankā, saka ka Maximā ir ļoti labas algas salīdzinot ar citiem uzņēmumiem. Par neiecietību, ko Jūs gribat no cilvēkiem, kuriem katra vārda galā rupjība. Zems intelekts. Nekādas saskarsmes prasmes. Pats ar laiku arī sāc lamāties ar visu augstāko izgl. :) Negribu aizskart Maximas darbiniekus, jo daudzi no viņiem ir iejūtīgi, gudri cilvēki un citādi labi darbinieki.

D Divvo 30.04.2008

Nevienam ar varu tur neliek strādāt. Ja nav pietiekamas izglītības un pieredzes cienīgākam darbam, tas vainojiet paši sevi.

M marite 02.09.2008

Nu nez, pret mani nekad neizturas neviena pardeveja vai kasiere slikti, jo es vinjas dazreiz uzmundrinu un novelu jauku dienu. Cilveki ir nepieklajigi vienkarshi. Ieiet veikala un sak komandet tur visus. tu tak neesi majas pie sevis, bet "ciemos" maximaa. tad jauzvedas taa kaa vajag un cienit namamates. ja nepatik, tad nevajag iet tur vairs nekad.