S s 24.08.2004

Toljko nezaostrjaj vnimanie na to 4to etot oxrannik russkij, i poetomu on tak govorit. Ok? Potomu 4to i lati6i toze estj xami!!!

A Artjom 07.11.2004

Es vienreiz tadam apsargam T-market Purvciema iedevu p*zdi, tapec ka sis mana deela riteni izmeta uz ielas, salauza diezgan stipri, un tas verkis jau maksaja ar 380 Ls. Apsargs arii bija krievs, bet tas taa, draudeja policiju un papildspekus saukt un par to tika izrubiits, tas jau bija gadu atpakal, bet soliitaa apsardzes firmas atriebibas akcija joprojam nav notikusi :) No apsarga nav jabaidas, vins nav nakas vairak ka parasts cilveks, ja vari iedod vinam pa muti... un ko vins var tev izdarit... absoluti neko!

N n 13.01.2007

Nu a na hren s velosipedom v magazin?

N naja 20.10.2007

Pie Alfas riteņu novietnes režģītis ir paredzēts, bet nav nostiprināts. ja ir vēlēšanās - piebrauc ar busiņu un savāc visus. Tāpat neviens uzmanību nepievērš. Man riteni nozaga un neviens neko neredzēja, ne kamerās kas redzams. :(((