www.sudzibas.lv Swedbank Bankas automats nedot naudu.

Swedbank - Bankas automats nedot naudu.

Par drījumu ar karti bankas automatā.Situacija tada...atrodoties Davgavpili..nolēmu iznemt naudinju kaut siku 20 eiro...ieliku karti..nospiedu visu vajadzigo..kad nemu 20 eiro apstipriajju,ievadiju pinkodu ari apstiprināju..un viss izdzisa uz ekrāna iestjas klusums uz minuti..un domaju ka pat karti neeatdos..bet neskaitija naudu ka parsti to darija ruca..izlida karte un naudas ne smakas...labi..vismaz karti atdeva..bet ar to stasts nebeidzas..protas man liecinieks ir .mamma bij ar mani,.atraucot majas nolemu iesktities internetbanka unn tur uzrda kad es esmu nemusi naudu no maksima daugavpils banaks automata...ja ja visas aperacijas es izdariju bet naudu es nesanemu???ka lai es to pieradu???sazinajos ar banku ...sanemu vēstuli kur viss ir ta kad visi pieradijumi..ir kad es naudu esmu sanemui...tad lai parada video kad es to naudu rokas tureju un maka liku????tads fakts kur apstajamies pie ta kad es vainiga palieku un neko nevru pieradit ..filmēsu citreiz kad nemsu naudu ara no bankas automta.

I

L Lepnā Lavīze 12.09.2014

Viņiem kamerās ir jābūt videoierakstam, pieprasi, lai pēc laika attin līdz vajadzīgai vietai un pārskata ierakstu!

R Redz kā! 12.09.2014

Nesen televīzijā rādīja, kā krāpnieki kaut kur tur pielīmē lipīgu lenti, un, kad nauda it kā tiek izdota no bankomāta, tā paliek pielipusi iekšpusē pie lentas. Pēc tam krāpnieks mierīgi atnāk un paņem pielipušo naudiņu.