www.sudzibas.lv Swedbank Kaarteejais lv valdiibas un bankas uzmetiens

Swedbank - Kaarteejais lv valdiibas un bankas uzmetiens

Jau sen pa retam dzirdam ka kaadu "uzmet" bankas, taa nootika arii sho reizi.
Kontaa bija ap 400 LS, shajaa meenesha saakumaa, bez briidinaajuma bez kautgaadiem atgaadinaajumiem no konta pazuud 200+ LS, paareejie ap 200 ls paliek kontaa bet tos iznjemt liidz pat shim briidin nav iespeejams.
Informaacijaa par darijumu noraadiits kautkaads izdevas par advokatu utml. Sanjeemejs kautkaads advokaats. Vaardu uzvaardu nerakstiishu.

Jaa, patieshaam, bija dariishanas ar melniem sarakstiem bet tas nedod nekaadas tiesiibas taa vienkaarshi njemt un veikt paarskaatijumu no priivaataa konta. Man skiet ka komunisms ir pagaajis, bet skjiet ka dazhi vel to nav sapratushi.

Taa luuk uzpish uz 400ls un pat nesarksts.

donna b 28.05.2013

Komunisms nebija pat iestajies. Ja nezini ko tas vards nozime, tad labak nelieto.

"Jaa, patieshaam, bija dariishanas ar melniem sarakstiem" - Un ko tas nozime?

S smīkņa 28.05.2013

Droši vien ignorē pavēstes par ierašanos uz tiesu, bet tagad teļa acis taisi un izliecies, ka neko nezini. Labi vien ir, ka no tevis naudu vismaz ar tādām metodēm piedzīt izdevās. Un ceru, ka advokāts ne no tiem lētākajiem bija.

S [email protected] 28.05.2013

skauzh, skauzh, nu ko dariisi :D

S smīkņa 28.05.2013

Nejauc skaudību ar riebumu, pajoliņ.

S [email protected] 29.05.2013

ahahaaha! this made my day

G Golij 30.05.2013

Par izņemšanu - šeit tu kļudies.

Ja tiesu izpildītaji ir nobloķējuši kontus - Tev ir tiesības izņemt vienu reizi mēnesī minimālo algu (tas ir 200Ls)

Droši vari iet uz banku un pieprasīt lai izsniedz minēmālo algu - tas ir atrunāts ar likumu (punktu neatceros)
Tu vari ņemt 31.05 200Ls un pēc tam 01.06 200ls

Māris.