SuperAkcijas.Lv - serviss

17. septembrī 2012 . gadā nopirku kuponu (vakariņas restorānā Fellini) par 16.50. Pirkums notika veiksmīgi un kuponu izlietoju gandrīz uzreiz. Tomēr radās problēma: man divreiz tika noņemta nauda par pakalpojumu. Pirmo reizi 17.09. tika noņemti 16.50 Ls un otro reizi tajā pašā datumā tika bloķēti 16.50 Ls. Tādā veidā man divreiz tika noņemta summa 16.50 Ls (kopā 33 Ls).

Pagāja jau mēnesis, kopš akcijas sākuma un nauda joprojām nebija atgriezta. Bankā teica, ka viņi esot saņēmuši no SuperAkcijas.lv divus pieprasījumus (radīja tā, ka es nopirku nevis vienu, bet divus kuponus). Noņemta nauda bija vienu reizi, bet otro reizi tika bloķēta otra summa (tāda pati). Sanāca tā, ka faktiski no superakcijas.lv man tika nobloķēti 16.50 Ls divreiz.

Problēmu man palīdzēja risināt bankas speciālisti, tomēr no SuperAkcijas es nesaņēmu nekādus paskaidrojumus.
Cik es saprotu, ja es nepamanītu, ka nauda tika noņemta divreiz, neviens mani nebrīdinātu un naudu neatgrieztu. Es regulāri iepirkos kuponu portālos, tomēr tāda situācija man gadījās pirmo reizi. Visiem silti iesaku neiepirkites SuperAkcijas.lv, bet ja tomēr nolemat kaut ko pirkt, pārbaudiet, cik naudas tika noņemts no Jūsu konta.

S superakcijas 02.11.2012

Pirmkārt, vēlos savā un SuperAkcijas.lv komandas vārdā atvainoties, ka novēloti atbildējām uz Jūsu e-pasta vēstuli, mūsu klientu apgrozījums strauji pieaudzis un prasa papildus darba laiku, kā arī pateikties, ka izmantojāt tieši mūsu kolektīvās iepirkšanās portālu. Mēs augsti novērtējam katru klientu.
Situācija, kas atgadījās ar Jums ir, protams, nepatīkama, mēs izpētījām šo gadījumu un novērsām kļūdu, kas varētu būt par iemeslu tam, ka 2 reizes Jums atskaitīja naudas summu, tomēr nevaram atzīt, ka tā bija pilnībā mūsu atbildība.
Tomēr tas radīja Jums nepatīkamas emocijas un pārdzīvojumu, tomēr mums ir svarīgākais apmierināts klients, tāpēc kā simbolisku samierināšanos vēlamies Jums piešķirt 500 bonusa punktus (vērtība 5Ls) akcijas kuponu iegādei kolektīvās iepirkšanās portālā SuperAkcijas.lv. Nepieciešams zināt, vai Jums ir SuperAkcijas.lv profils. Profila izveides un bonusa punktu piešķiršanas kārtības noskaidrošanai rakstiet: [slēpt]@superakcijas.lv
Ceram uz turpmāko sadarbību un aicinām sekot līdzi aktuālajiem piedāvājumiem SuperAkcijas.lv portālā.

SuperAkcijas.lv administrācija!