L L.R. 25.05.2012

Labdien!

Vēlos vērst uzņēmumu, kas izvēlas superakcijas.lv pakalpojumus savu preču/pakalpojumu pārdošanai, kā arī pircēju, kas iegādājas īpašos piedāvājumus portālā uzmanību uz iegādes nosacījumiem, kas atsevišķos piedāvājumos ir pretrunīgi un vienā punktā nosaka, ka piedāvājumu var izmantot uzreiz, bet turpmākajos ir minēts kupona darbības termiņš, kas nosaka, ka piedāvājumu tomēr nav iespējams saņemt uzreiz.

Attiecīgā atlaižu portāla ofisā ir nelaipna darbiniece, kas nav ieinteresēta sniegt konsultāciju kā rīkoties gadījumā, ja, nepilnīgas informācijas dēļ, veiktais pirkums nav klientam interesējošs.

R raiviszva 28.05.2012

Nepērciet neko superakcijas.lv Nopirkam šeit pakalpojumu Kinokartes, nava ne pakalpojuma ne atbildes uz e-pastu, ne ari atgriezta nauda. Administracija e-pastus ignorē, un neuzskata par vajadzigu atbildet.